lekarz Agnieszka Kołodziejczyk

1,5
1,5
1,9
1,6

Wszystkie zle opinie przedstawiają oszustów, którzy są zdolni do pracy ale są również za pisowcami którzy dają darowizny typu 500plu pieniądze za darmo i myślą że mogą wyłudzić również rentę! P. Agnieszka przede wszystkim nie orzeka stopnia niepełnosprawności co świadczy o tym że opinie są totalnie fałszywe. P dr. Jest nie uprzejma owszem ale tylko dla osób które same są aroganckie i bezczelne

Pani doktor wbrew pozorom jest bardzo kompetentna. Jest kulturalna i miła. Potrafi słucha i postawić diagnozę choroby trafną. Jak również potrafi zdjagnozować naciągaczy na L4 i grupę inwalidzką. A zatem więcej takich lekarzy, którzy leczą chorych i tylko chorych a nie symulantów

Potwierdzm opinie tej niby doktor już na samym początku powiedział że nie przyzna mi renty ponieważ schorzenia które mam nie kwalifikują się powiedziała żebym znalazła sobie pracę i pracowała a nie chciała rentę .Taki ktoś jak ta pani nie powinna być lekarzem bo chyba za karę nim została a teraz się wyżywa na pacjentach

Pani doktor nie ma serca do leczenia ludzi, bardzo pomyliła się z powołaniem. Zachowuje się jakby pacjent jej przeszkadzał " następny proszę - bo czas ucieka, szybko , szybko " takie odnosi się wrażenie. Nie polecam. Pani doktor może trzeba zadać sobie pytanie " może powinnam zmienić zawód"? , chociaż z Pani oschłością nie wiem czy jakiś będzie odpowiedni.

Dokładam kolejną negatywną opinię. Zero podejścia do pacjenta, o kompetencjach nie piszę, bo po sposobie w jaki zostałam potraktowana przez tę Panią nawet nie dotarło do mnie co mówiła. Absolutnie nie polecam

Miałam wrazenie ze pani doktror drwi ze mnie i mojego problemu. nigdy więcej. nie polecam nikomu. To nie jest lekarz. nie przyjemna, zarozumiala, zero empatii

Czytałam opinię zanim trafiłam do Pani "doktor" na wizytę w ramach NFZ. Pani popatrzyła na mnie z politowaniem i kazała " odpuścić sobie leczenie " nawet mnie nie badając. Mlaskała i kiwała głową nie pisząc nawet słowa w karcie odnośnie mojej dolegliwości. Szkoda gadać. Nie chciałam sugerować się opinią i szłam z dobrym nastawieniem ... ale tej Pani nie chce się nawet stwarzać jakichkolwiek pozorów.

Potwierdzam słowa innych. To nie jest lekarz. W ogóle nie powinna pracować na sorze. Traktuje ludzi jako psychicznie chorych którzy udają i symuluja.

Jest to wyjątkowo niekulturalna i niegrzeczna osoba, która z góry traktuje pacjentów, nie zwracając zupełnie uwagi na przekazywane informacje i prośby. Po wizycie w ZUS-ie uświadomiłam sobie, iż arogancką panią "doktor" spotkałam już wcześniej w szpitalu na oddziale ratunkowym. Wówczas zachowanie pani doktor i jej stosunek do pacjentów był karygodny. Miałam nadzieję, że już nigdy jej nie spotkam, ale stało się inaczej. Widać wyraźnie, że pani doktor jest niekompetentna i ma problemy z własnymi emocjami. Nie panuje nad słowami, które wypowiada, obraża pacjentów i traktuje ich przedmiotowo.

oddziale ratunkowym. Wówczas zachowanie pani doktor i jej stosunek do pacjentów

Gdyby można było dać notę zero, to ta pani otrzymałaby ode mnie ZERO. Jej zachowanie na SOR-ze w stosunku do pacjenta jest na poziomie zerowym. Chamstwo do potęgi. Ta pani minęła się z powołaniem i najwidoczniej ma problem z samą sobą. Dziwne, że jeszcze tam pracuje. Takiego podejścia do pacjenta nie widziałam nigdzie, ma pretensje do całego świata, że żyje i przez to wyładowuje się na ludziach, którzy przyjeżdżają tam w nagłej potrzebie po pomoc a nie przez własny kaprys i przecież płacą m-czne składki na służbę zdrowia. Ta pani ...

Gdyby można było dać notę zero, to ta pani otrzymałaby ode mnie ZERO.
Jej zachowanie na SOR-ze w stosunku do pacjenta jest na poziomie zerowym. Chamstwo do potęgi. Ta pani minęła się z powołaniem i najwidoczniej ma problem z samą sobą. Dziwne, że jeszcze tam pracuje. Takiego podejścia do pacjenta nie widziałam nigdzie, ma pretensje do całego świata, że żyje i przez to wyładowuje się na ludziach, którzy przyjeżdżają tam w nagłej potrzebie po pomoc a nie przez własny kaprys i przecież płacą m-czne składki na służbę zdrowia. Ta pani sugeruje pacjentowi w bólu, którego przywiozło pogotowie, że kłamie i symuluje oraz że powinien się leczyć psychicznie, a jak dotknęła pacjenta to z taką agresją, że to nie był dotyk tylko kuksaniec. Po przywiezieniu pacjenta przez pogotowie, kazała wyjść mu na korytarz bo najpierw musiała wypić kawę.