lekarz Agnieszka Konarkowska

Gastroenterolog

Pani doktor zaskoczyła mnie świetnym podejściem do pacjenta (wszystko cierpliwie tłumaczyła, nie patrzyła nerwowo na zegarek - z czym spotkałem się u innego lekarza, będąc na prywatnej wizycie). Cechuje się bardzo wysoką kulturą osobistą i widać, że lubi pomagać ludziom. Przeprowadziła ze mną bardzo szczegółowy wywiad, wytłumaczyła sposób leczenia, zleciła dodatkowe badania. Gastoskopia wykonana przez Panią doktor nie była niczym strasznym :) Przekonałem się, że czasami idąc do lekarza na NFZ można spotkać się z lepszym podejściem do pacjenta niż w przypadku prywatnej wizyty. Wszystko zależy od lekarza. Szczerze polecam wszystkim leczenie u doktor Konarkowskiej.

Pani doktor jest sympatyczną miłą kulturalną i wciąż uśmiechniętą osobą polecam wszystkim takiego lekarza ale niestety za wiele takich niema

Byłam u pani doktor wykonywała mi gastroskopię bardzo się bałam ponieważ pierwszy raz ale wykonała to bardzo dobrze. Była cały czas uśmiechnięta i bardzo miła nawet podczas badania śpiewała sobie po ciuchu ;-) Polecam panią doktor.

Kompetentna życzliwa i uśmiechnięta pani doktor, przyjmuje w poradni gastroenterologicznej w gostyńskim szpitalu, poświęciła mi dużo czasu i wyczerpująco odpowiedziała na wszystkie moje pytania. Gorąco polecam doktor Agnieszke Konarkowską.

Bardzo miła pani doktor uprzejma sympatyczna wysłucha wszystko co pacjent ma do powiedzenia tłumaczy zawsze wszystko ze spokojem polecam panią doktor jest lekarzem godnym polecenia jeśli w przyszłości ja lub ktoś z moich znajomych będą musieli zasięgnąć porady gastroenterologa to z całym szacunkiem polecę i udam się do pani doktor Agnieszki Konarkowskiej