lekarz Agnieszka Korzeniowska-Jaworska

Internista, Lekarz rodzinny

2,4
2,6

„Pani doktor” od początku była bardzo niemiła, tak na prawdę nie zainteresowała się nawet genezą mojej wizyty u niej, stwierdziła, że moje wyniki badań są bez zarzutu (gdzie w samym opisie badania miałam 3 zawyżone wskaźniki do konsultacji z lekarzem!!!!) a gdy poprosiłam o skierowanie na dodatkowe badania przed wizytą u innego lekarza specjalisty stwierdziła, że to bez sensu i ze jestem zdrowa (a przypomnę, że nie pokusiła się o wywiad i poznanie przyczyny mojej konsultacji z nią i nawet nie znała objawów z jakimi się zmagam). Wiadomo, ze każdy narzeka na publiczna służbę zdrowia, ale ta Pani utwierdza mnie w przekonaniu, iż prywatna, za którą się płaci niemałe pieniądze, wcale nie jest lepsza. SKANDAL

Przesympatyczna p. doctor, co prawda korzystałam z teleporady ale przeprowadziła dokładny wywiad i wszystko dokładnie miałam wyjaśnione i wyznaczone odpowiednie leczenie

Lekarz ale tylko z nazwy. Zadzwoniłem z prośbą o skierowanie na usg tkanek miękkich. Pani doktor internista powiedziała że nie wie co to jest za badanie i zaleciła wizytę w gabinecie u innego internisty. Nie chciała mnie w ogóle słuchać i bezczelnie się rozłączyła.

Lekarz ale tylko z nazwy.
Zadzwoniłem z prośbą o skierowanie na usg tkanek miękkich.

Zero wytłumaczenia choroby i zero podejścia do pacjenta gdybym na koniec nie zapytał to nawet nie wiedział bym jaka diagnoza. NIE POLECAM

Witam!Pani doktor jest wspaniała.Zawsze poświęca tyle czasu pacjentowi ile potrzeba.Bardzo dokładnie wysłucha i przebada.Poleci dodatkowe badania.Jest lekarzem bardzo dobry,któremu można zawierzyć..Jest lekarzem dobrym z powołaniem.Wszystkim życzę takiego lekarza jakiego ja mam.