lek. dent. Agnieszka Kosowska

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

Mimo poztywnych komentarzy nie oceniam pani stomatolog wysoko. Miła lecz mało kompetenta. Poprostu nawet nie chce mi się opisywać mojego przypadku. Wielkie rozczarownie stracone pieniądze, mimo zapewnień, że będzie dobrze...wcale nie jest. Szczęście w nieszczęściu, że trafiłam na innego stamoatologa.

Wszystko zostało już napisane poniżej. Super stomatolog!

Wszystko zostało już napisane poniżej. Super stomatolog!

Przez lata zmagałem się z dużymi problemami moich zębów i strachem przed dentystą. Od kilku tygodni Pani Doktor Kosowska pracuje nad moim uśmiechem, a efekty z każda wizytą są zaskakujące! Nigdy bym nie pomyślał, ze wizyty mogą być przyjemne i bezbolesne, a jednak podejście, dokładność oraz perfekcja mojej dentystki doprowadziły do takiego stanu rzeczy. Zdecydowanie polecam.

W pierwszej kolejności Pani Doktor leczyła mojego 6cio letniego syna i tak jak współpracował z dr Agnieszką mogę sama pozazdrościć. Podejście i kontakt z dzieckiem ma rewelacyjny. Teraz mały sam siada na fotel. Dzięki tym sytuacja i ja mam porządek w buzi.

Zdecydowanie polecam wszystkim tą cudowną Panią Doktor!!! Gdy mój mąż zobaczył z jaką radością i bez żadnego stresu nasz syn idzie na każdą kolejną wizytę to... dał mi się wreszcie namówić i również leczy się u dr Agnieszki:)

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Katowice"?

lek. stom.
Piotr Puchała