lekarz Agnieszka Kozakiewicz-Mogilska

Pulmonolog

2,7
2,7
2,5

Poszłam do Pani doktor z przewlekłym kaszlem i bólem w klatce piersiowej. Pokazałam RTG klatki piersiowej i leki przepisane przez innego lekarza tydzień wcześniej. Pani doktor była zdziwiona, że po tygodniu przychodzę na kolejną wizytę, ponieważ leki należy brać co najmniej miesiąc i jak nie pomagają, wtedy zgłosić się na kolejną wizytę. Poprosiłam o zwolnienie lekarskie na dwa dni, Pani doktor odmówiła, tłumacząc, że od wystawiania zwolnień lekarskich jest lekarz rodzinny. NIE POLECAM

Nie polecam. Mam zatorowość płucną i gdy przyszłam na wizytę to Pani Doktor nie dała mi ani skierowania na badania, ani zwolnienia, ani recepty, żeby kupić leki. Powiedziała, że z taką przypadłością powinnam zgłosić się do innych specjalistów, a nie do niej. Nie zrobiła praktycznie żadnego wywiadu, nie zapisywała sobie żadnych informacji, nie dała żadnych porad. Wyszłam po 5 minutach. Jestem już umówiona z innym pulmonologiem, ponieważ z tą Panią nie ma szans na jakąkolwiek współpracę.

W trakcie wizyty pani doktor nie przeprowadziła praktycznie żadnego wywiadu oprócz kilku zdawkowych pytań, zakończyła dość szybko wizytę poirytowana zbyt dużą ilością pytań które do niej skierowałem. Na koniec aby zamknąć sprawę skierowała mnie do następnego lekarza, jednocześnie podważając decyzje poprzednich dwóch specjalistów.

Brak profesjonalizmu. Lekceważy złe opisy rtg i nie daje skierowania na tomografię komputerową płuc. Lekceważy odczucia pacjenta i długo trwający kaszel. Pod jej "troskliwą" opieką rozwinęły się guzy nowotworowe płuc.

Lekarz doskonały, sympatyczny i komunikujący się ludzkim językiem. Paweł wróblewski Gdynia

Lekarz doskonały, sympatyczny i komunikujący się ludzkim językiem.
Paweł wróblewski Gdynia

Bardzo dobry lekarz.Interesuje się pacjentem, zleca wszystkie potrzebne badania. Dzięki jej wnikliwości i kompetencjom moja choroba została wykryta w bardzo wczesnym stadium. Polecam. Marian

Marian