lekarz Agnieszka Kozłowska

Psychiatra

Wizyta nie doszła do skutku. nikt mnie nie uprzedził że nie mogę przyjść trochę szybciej. Pojechałam pierwszy raz, nie wiedziałam jak długo będę szukać gabinetu. Kiedy znalazłam właściwy adres nie było żadnej informacji o gabinecie. domofon odebrał mężczyzna, który się nie przedstawił i kazał mi czekać na dworze, na deszczu,na umówioną godzinę. Porażka na całej linii. Poczułam się jak nieproszony gość. Tak się nie traktuje pacjentów. Nie polecam. Wróciłam do domu. Nie wiem kiedy znajdę znowu siłę aby się umówić do lekarza.

Stres związany z pierwszą wizytą u psychiatry był niepotrzebny, spokojna i poważna rozmowa, dostałem leki, które mi pomogły.

Zaskoczyła mnie kompetentnym podejściem. Naprawdę słucha, rozumie. Przyjmuje świat pacjenta za świat prawdziwy, nie śmieje się z objawów, nie odrzuca ich. Stara się być obok pacjenta, a nie nad nim. Bardzo fajna.

Pani doktor Agnieszka Kozłowska jest bardzo miłym sympatycznym lekarzem umie podejść do pacjenta mi bardzo dużo pomogla naprawde jest lekarzem z powołania Mirosław Krenc

Pani Agnieszka odrazu dobrała prawidłowo lekarstwa bez konieczności testowania wielu specyfików. Jestem zadowolona, zaczęłam normalnie funkcjonować :)

Wciąż poszukujesz "Psychiatra Wrocław"?

Ginemedica
ul. Krawiecka 1