lekarz Agnieszka Król-Krawczyk

Internista, Lekarz rodzinny

Kompetentny, dociekliwy lekarz. Szczegółowo pyta przed wydaniem diagnozy. Życzliwa i pomocna. Gorąco polecam.

Pani doktor ma dużą wiedzę i potrafi trafnie stawiać diagnozy.Niewielu jest takich lekarzy. Skierowała mnie na badanie zawartości witaminy D3 we krwi i okazało się że mam jej bardzo mało!!! Po raz kolejny okazało się że miała racje.Jak najwięcej takich lekarzy - miłych,z sympatycznym podejściem do pacjenta i z taką trafnością diagnoz.

Powierzchowne, niekompetentne zachowanie. Brak zrozumienia i zainteresowania.

Powierzchowne, niekompetentne zachowanie.
Brak zrozumienia i zainteresowania.

Pani doktor to najlepszy diagnosta jakiego spotkałam.Ma ogromną wiedzę i bardzo dobry stosunek do pacjenta. Jeśli komuś cokolwiek dolega pani doktor na pewno to wykryje, nawet jeśli pacjent przychodzi z innym problemem, gdyż robi bardzo szczegółowy wywiad, to istny DR House w dziedzinie diagnostyki.

Potwierdzam wszystkie pozytywne opinie. Mimo tego, że pierwszy raz przyszedłem do Pani doktor tylko z infekcją dróg oddechowych to po przeprowadzonym wywiadzie i dzięki zleconym badaniom zdiagnozowano u mnie chorobę tarczycy.

Wciąż poszukujesz "Internista Lublin"?

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Marek Derkacz
Kolorowa 5/5A, 20-802 Lublin

Przychodnia MSWiA
Spokojna 5

Twój lekarz
Lublin
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ,,Dziesiąta"
Wł. Kunickiego 122/16
20-436 Lublin