mgr Agnieszka Kulisa

Dietetyk

Byłam bardzo niemile zaskoczona Panią Agnieszką. Owszem uprzejma, lecz niekompetentna osoba, jeśli chodzi o podejście do osób borykających się z chorobami. Nie poleciłabym jej znajomym.

Jakiś czas temu byłam u p. Agnieszki, sympatyczna osoba. Dostałam dietę, do której ciężko mi było się przyzwyczaić, gdyż była zbyt monotonna i nie uwzględniała tych produktów których nie mogę stosować, ze wzgledu na moj stan zdrowia. Miałam wrażenie jakby moje choroby nie były wogole wzięte pod uwagę, a to jest podstawa. :( źle się czułam i byłam zmuszona odstawić jej zalecenia. Dlaczego tak mało dietetyków zna się na żywieniu w chorobach :(

Bardzo sympatyczna Pani, aczkolwiek nie pomogła mi w ogóle. Przygotowała dietę nie dostarczającą wielu cennych składników, oraz bardzo zle czułam się na niej.

Bardzo sympatyczna Pani, aczkolwiek nie pomogła mi w ogóle.

Pani Agnieszka jest niezwykle kompetentną i miłą osobą. Pomogła mi pozbyć się zbędnych kilogramów. Umie zmotywować i wesprzeć pacjenta. Polecam każdemu.

Odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu, znająca się na rzeczy. Od razu pomogła mi pozbyć się moich nadmiarowych kilogramów. Przy tym bardzo miła i potrafiąca zmobilizować do działania. Zdecydowanie godna polecenia każdej osobie chcącej zrzucić trochę kilo lub przybrać odpowiednio na wadze:)