lekarz Agnieszka Łątkowska

Dermatolog

Przyszłam z kilkoma problemami, licząc na kompleksowe wyjaśnienia i diagnozę, jednak jest to absolutnie niemożliwe, kiedy na jednego pacjenta poświęca się 15 minut! Gdy "mój czas" mijał, pani doktor nerwowo spoglądała na zegar. Opisała mi dzienną pielęgnację, przepisując różne maści. Nie wspomniała jednak słowem diecie, która - jak się później dowiedziałam - ma kluczowe znaczenie w przypadku mojej dolegliwości. Nie polecam! Płacisz 100zł za 15 minut wizyty!

Pani doktor i owszem... bardzo sympatyczna i uprzejma, wzbudzajaca zaufanie, ale jej metody leczenia - w moim przypadku- nieprzyniosly zadnych pozytywnych rezultatow, wrecz przeciwnie, namasci wydalam 200zl i po tygodniu stosowania bardzo pogorszyly moj stan. Jezeli masz tradzik, nie polecam w/w doktor.

Pacjent nie ma stresu, lekarka wzbudza zauanie .Widać że leczenie to chyba jej powołanie. Bardzo przykłada się do tego co robi. Nic nie jest jej za ciężko. Jest osobą miłą i bardzo grzeczną. Z czystym sumieniem polecam, jest kompetentna,szuka diagnozy i cierpliwie tłumaczy.

pani doktor bardzo miła ale mi po pierwszej wizycie nie pomogło zanieczyszczeń na twarzy trochę przybyło a pryszcze po tych maściach które mi pani doktor poleciła zginęły ale po bardzo długim czasie zarejestruje się na następna wizytę i mam nadzieję że będzie lepiej dam wam znać czy pomogło. Ale na dzień dzisiejszy można tej pani zaufać u mnie widać poprawę:)

Pani Doktor jest bardzo kompetentną i życzliwą osobą. Wizyta przebiega bez stresu i skrępowania. Podchodzi bardzo poważnie do swojego zadania i udziela wszystkich niezbędnych informacji. Pacjent czuje się u Pani Doktor bezpiecznie i wie, że jest w dobrych rękach. Bardzo dziękuję za pomoc:)

Wciąż poszukujesz "Dermatolog Toruń"?

Akson
Rakowicza 4