lekarz Agnieszka Łątkowska

Dermatolog

Przyszłam z kilkoma problemami, licząc na kompleksowe wyjaśnienia i diagnozę, jednak jest to absolutnie niemożliwe, kiedy na jednego pacjenta poświęca się 15 minut! Gdy "mój czas" mijał, pani doktor nerwowo spoglądała na zegar. Opisała mi dzienną pielęgnację, przepisując różne maści. Nie wspomniała jednak słowem diecie, która - jak się później dowiedziałam - ma kluczowe znaczenie w przypadku mojej dolegliwości. Nie polecam! Płacisz 100zł za 15 minut wizyty!

Pani doktor i owszem... bardzo sympatyczna i uprzejma, wzbudzajaca zaufanie, ale jej metody leczenia - w moim przypadku- nieprzyniosly zadnych pozytywnych rezultatow, wrecz przeciwnie, namasci wydalam 200zl i po tygodniu stosowania bardzo pogorszyly moj stan. Jezeli masz tradzik, nie polecam w/w doktor.

Pacjent nie ma stresu, lekarka wzbudza zauanie .Widać że leczenie to chyba jej powołanie. Bardzo przykłada się do tego co robi. Nic nie jest jej za ciężko. Jest osobą miłą i bardzo grzeczną. Z czystym sumieniem polecam, jest kompetentna,szuka diagnozy i cierpliwie tłumaczy.

pani doktor bardzo miła ale mi po pierwszej wizycie nie pomogło zanieczyszczeń na twarzy trochę przybyło a pryszcze po tych maściach które mi pani doktor poleciła zginęły ale po bardzo długim czasie zarejestruje się na następna wizytę i mam nadzieję że będzie lepiej dam wam znać czy pomogło. Ale na dzień dzisiejszy można tej pani zaufać u mnie widać poprawę:)

Pani Doktor jest bardzo kompetentną i życzliwą osobą. Wizyta przebiega bez stresu i skrępowania. Podchodzi bardzo poważnie do swojego zadania i udziela wszystkich niezbędnych informacji. Pacjent czuje się u Pani Doktor bezpiecznie i wie, że jest w dobrych rękach. Bardzo dziękuję za pomoc:)

Szczerze polecam wszystkim Panią Agnieszkę! Z lepszym lekarzem ( a było ich trochę w ciągu 8 lat trwania mojej dolegliwości )nie miałam do czynienia. Podczas wizyty uważnie słucha, zadaje dużo pytań związanych z chorobą,przedstawia przyczynę choroby, szczegółowo opisuje metodę i czas leczenia. W końcu trafiłam na takiego dermatologa, jakiego chciałam.

Pani doktor bardzo spokojna, wzbudzająca zaufanie, ale niestety gdy po kilku wizytach nie mogła poradzić sobie, z jak się okazało potem błahostką, zaczęła wymyślać coraz to bardziej dziwne choroby i jej przyczyny. Raczej nie polecam i mam nadzieję, że nie będę musiała więcej spotykać się z tym lekarzem.

Zdecydowanie polecam Panią Agnieszkę Łątkowską. Jest kompetentna i co najważniejsze nie zaleca drastycznych terapii i antybiotyków jeśli nie ma takiej potrzeby.

Wspólnie poradziliśmy sobie z moim problemem bardzo zaawansowanego HPV. 3 tygodnie na brodawki rozsiane po wszystkich palcach, to prawie cud :) Dzięki Pani Agnieszce nie tylko udało mi się pozbyć brzydkich zmian na skórze, ale również poprawić cerę i włosy.

Pani doktor podeszła do mojej choroby bardzo profesjonalnie, dokłądnie tłumacząc jak mam sobie radzić i jakie preparaty stosować. Wcześniej byłam u dwóch dermatologów i żaden nie potrafiła mi pomóc. Dopiero pani doktor postawiła właściwą diagnozę. Polecam jak najbardziej , bo warto.