mgr Agnieszka Łozowickamgr Agnieszka Łozowicka - zdjęcie profilowezdjęcie #1

mgr Agnieszka Łozowicka

Terapeuta, Psycholog dziecięcy, Psycholog, Trener

Dyplomowany psycholog, absolwentka Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu (specjalność kliniczna). Trener pracy z grupą metodą warsztatową.
Ukończyłam liczne szkolenia ...

Ukończyłam liczne szkolenia i warsztaty z zakresu pomocy psychologicznej. Regularnie dokształcam się zawodowo, pracuję nad stałym rozwojem osobistym i swoich kompetencji diagnostyczno-terapeutycznych.

W swojej praktyce zajmuję się diagnozą, poradnictwem psychologicznym oraz terapią indywidualną dzieci, młodzieży i dorosłych. Staram się integr...

Podpisuję się pod poniższymi opiniami. Na prawdę można poczuć się wyjątkowo dobrze przyjmowaną osobą, widać zaangażowanie a co za tym idzie efekty. Wzbudza zaufanie co jest niezmiernie ważne. Znalazłem Pani informację tu na portalu, stąd też tu zamieszczam swoją opinię z poleceniem dla innych. P.S. czasem tylko trzeba uzbroić się w cierpliwość w kontakcie telefonicznym, ale nie jest to wielki problem.

Specjalista najwyższej klasy, ze świetnym podejściem do człowieka. Terminy ok. Rezultaty zadawaljące. Polecam wszystkim!

Bardzo serdecznie polecam wizyty u Pani psycholog. Korzystałam wcześniej z porad u innych specjalistów, niektóre były trafne, ale niewiele mi dały, może to moja wina, nie wiem, ale dopiero tutaj się obudziłam. Ciepła, wrażliwa osoba, przede wszystkim słuchająca i obecna w rozmowie, a nie tylko rzucająca mądrościami z książek, a przy tym konkretna. Bardzo trafne uwagi i spostrzeżenia, nawet się nie spodziewałam. Dowiedziałam się bardzo dużo o sobie i sposobie w jaki na co dzień funkcjonuję i to tak na prawdę dało do myślenia, że muszę zmienić coś w sobie, w swoim życiu, że to moja odpowiedzialność, nie świata, że samo nic się nie zmieni. Współpraca bardzo udana i mam wrażenie, że wiele się już zmieniło. POlecam

Polecam Panią psycholog. Kompetentna, doświadczona, konkretna a jednocześnie miła osoba, trafne uwagi, daje do myślenia, motywuje do zmian. Jestem bardzo zadowolony ze wspólpracy. Gabinet bardzo przytulny, klimatyczny, nie jest sztywno, a swobodnie i przyjemnie. Polecam.

Na prawdę bardzo fajna pani psycholog. Otwarta, kompetentna, konkretna, a przy tym bardzo wspierająca i wzbudzająca zaufanie. Do tego swobodna. Taka równa babka, jak to córka stwierdziła. Byliśmy już z córką u kilku specjalistów i jak do tej pory tylko Pani Agnieszka córce podpasowała, przy niej się otworzyła i jest zadowolona z terapii. Może to i kwestia indywidualna, ale panią psycholog możemy szczerze polecić.

Wciąż poszukujesz "Terapeuta Zielona Góra"?

Mateusz Wyderka

Psycholog dziecięcy
Prywatny Gabinet Psychologiczny "Paralela"
ul. Lisowskiego 15/5

mgr
Małgorzata Grudzińska

Miejsce Rozwoju
Westerplatte 9

SANDRA OSSOWSKA Usługi Psychologiczne i Szkoleniowe
Zielona Góra
Fundacja Opieki Psychologicznej i Konsultacji "Słonecznik"
Międzyrzecz
NZOZ "SPEC-MED" Specjalistyczny Ośrodek Terapii i Higieny Psychicznej