Dyplomowany psycholog, absolwentka Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu (specjalność kliniczna). Trener pracy z grupą metodą warsztatową.
Ukończyłam liczne szkolenia ...

Ukończyłam liczne szkolenia i warsztaty z zakresu pomocy psychologicznej. Regularnie dokształcam się zawodowo, pracuję nad stałym rozwojem osobistym i swoich kompetencji diagnostyczno-terapeutycznych.

W swojej praktyce zajmuję się diagnozą, poradnictwem psychologicznym oraz terapią indywidualną dzieci, młodzieży i dorosłych. Staram się integrować różne kierunki i metody pomocy psychologicznej w zależności od danego problemu i potrzeb klienta. Bliskie jest mi podejście humanistyczne, kładące nacisk na wolność i odpowiedzialność jednostki, koncentrujące się na jej zasobach i potrzebach. Poprawa funkcjonowania odbywa się poprzez lepsze rozpoznanie prawdziwych potrzeb, rezygnację z dezadaptacyjnych sposobów reagowania i postępowania, oraz zmianę sposobu komunikowania się ludzi między sobą. Koncentruję się głównie na „tu i teraz”, oraz na możliwie jak najszybszym i najlepszym rozwiązaniu zgłaszanego problemu, uwzględniając możliwości klienta.

Zajmuje się również organizowaniem i prowadzeniem warsztatów grupowych.

Pierwsza konsultacja jest po to, by określić problem i indywidualne potrzeby. Spotkanie służy wstępnej diagnozie, określeniu problemu i ustaleniu strategii dalszego postępowania (od 1 do 3 spotkań). Niekiedy jedna konsultacja wystarczy, by rozwiać wątpliwości, rozwiązać problem, uzyskać odpowiedzi na nurtujące nas pytania czy poradę w swojej sprawie. Jeśli decydujemy się na dalszą współpracę, wspólnie określamy jej zakres i cele. Spotkania odbywają się wówczas cyklicznie we wspólnie ustalonych terminach. Terapia umożliwia dogłębne poznanie przyczyn problemu, poszukiwanie najlepszych rozwiązań, ustalenie zakresu koniecznych zmian, wiąże się ze zmianą interpretacji danego problemu, oraz wprowadzeniem stopniowych zmian w sposobie myślenia, reagowania i zachowania.

Podczas diagnozy korzystam z wystandaryzowanych technik i testów psychologicznych.
Na prośbę klienta sporządzam opinię psychologiczną lub wystawiam zaświadczenie o korzystaniu z usług.

Swoją pomoc kieruje do Osób, które:

• doświadczają trudności w radzeniu sobie z codziennymi problemami życiowymi;
• przeżywają kłopoty w rodzinie, związku lub w pracy;
• odczuwają pogorszony nastrój, smutek, żal, lub poczucie braku sensu życia;
• mają trudności w opanowaniu stresu i własnych emocji;
• poszukują wsparcia w sytuacjach trudnych i kryzysowych;
• odczuwają trudności w komunikacji z innymi ludźmi;
• dążą do poprawy jakości swoich relacji z innymi ludźmi (rodziną, dziećmi, partnerem,
współpracownikami i in.); chcą efektywnie rozwiązywać konflikty;
• chcą rozwijać swój naturalny potencjał życiowy aby żyć pełniej i lepiej.

Swoją pomoc kieruje do Rodziców, którzy:

• chcą sprawdzić jak rozwija się ich dziecko (poznawczo, emocjonalnie, społecznie);
• chcą wspomóc rozwój swoich dzieci, ich naturalny potencjał;
• są zaniepokojeni zachowaniem dziecka lub chcą upewnić się, czy jest ono prawidłowe;
• borykają się z trudnościami wychowawczymi, potrzebują wskazówek do pracy
wychowawczej z dzieckiem, szukają pomocy w rozwiązaniu konfliktów na linii: rodzic – dziecko, czy rodzic - rodzic (w aspekcie m. in. zróżnicowanych stylów wychowania);
• potrzebują porady co do wychowawczego prowadzenia dziecka z różnymi zaburzeniami i dolegliwościami;
• chcą pomóc swoim dzieciom w przezwyciężaniu trudności szkolnych, emocjonalnych, rówieśniczych itp.;
• znaleźli się w trudnej sytuacji życiowej/rodzinnej (np. w sytuacji rozwodu);
• doświadczają własnych trudności emocjonalnych, niepokoju, frustracji, związanych rodzicielstwem, rodziną.

Swoją pomoc kieruje do Par, które:

• chcą wzmocnić swoje związki, pracować nad jakością relacji, poprawić komunikację między sobą;
• zmagają się z trudnościami w porozumiewaniu się, okazywaniu uczuć, wyrażaniu potrzeb i wzajemnych oczekiwań;
• przeżywają kryzys w relacji, np. w związku ze zmianą sytuacji rodzinnej czy zawodowej, zdradą jednego z partnerów, brakiem zrozumienia, nadmierną zazdrością itp.;
• w sytuacji kryzysu lub wypalenia emocjonalnego rozważają czy się rozstać, czy nadal być razem i chcą podjąć właściwą decyzję.

Podpisuję się pod poniższymi opiniami. Na prawdę można poczuć się wyjątkowo dobrze przyjmowaną osobą, widać zaangażowanie a co za tym idzie efekty. Wzbudza zaufanie co jest niezmiernie ważne. Znalazłem Pani informację tu na portalu, stąd też tu zamieszczam swoją opinię z poleceniem dla innych. P.S. czasem tylko trzeba uzbroić się w cierpliwość w kontakcie telefonicznym, ale nie jest to wielki problem.

Specjalista najwyższej klasy, ze świetnym podejściem do człowieka. Terminy ok. Rezultaty zadawaljące. Polecam wszystkim!

Bardzo serdecznie polecam wizyty u Pani psycholog. Korzystałam wcześniej z porad u innych specjalistów, niektóre były trafne, ale niewiele mi dały, może to moja wina, nie wiem, ale dopiero tutaj się obudziłam. Ciepła, wrażliwa osoba, przede wszystkim słuchająca i obecna w rozmowie, a nie tylko rzucająca mądrościami z książek, a przy tym konkretna. Bardzo trafne uwagi i spostrzeżenia, nawet się nie spodziewałam. Dowiedziałam się bardzo dużo o sobie i sposobie w jaki na co dzień funkcjonuję i to tak na prawdę dało do myślenia, że muszę zmienić coś w sobie, w swoim życiu, że to moja odpowiedzialność, nie świata, że samo nic się nie zmieni. Współpraca bardzo udana i mam wrażenie, że wiele się już zmieniło. POlecam

Polecam Panią psycholog. Kompetentna, doświadczona, konkretna a jednocześnie miła osoba, trafne uwagi, daje do myślenia, motywuje do zmian. Jestem bardzo zadowolony ze wspólpracy. Gabinet bardzo przytulny, klimatyczny, nie jest sztywno, a swobodnie i przyjemnie. Polecam.

Na prawdę bardzo fajna pani psycholog. Otwarta, kompetentna, konkretna, a przy tym bardzo wspierająca i wzbudzająca zaufanie. Do tego swobodna. Taka równa babka, jak to córka stwierdziła. Byliśmy już z córką u kilku specjalistów i jak do tej pory tylko Pani Agnieszka córce podpasowała, przy niej się otworzyła i jest zadowolona z terapii. Może to i kwestia indywidualna, ale panią psycholog możemy szczerze polecić.

Pani Psycholg uratowała nasze małżenstwo... Jest osobą bardzo kompetentną, doświadczoną, także uprzejmą i ciepłą. Zecydowanie polecam!

Jedyny psycholog jakiego znam, który umawia się na wizyty domowe, wygodne zwłaszcza jeśli w grę wchodzą dzieci. Nie wiem jak potoczy się nasza współpraca, ale na razie jestem zadowolona.

Bardzo fajna pani psycholog, miła i konkretna, wspierająca. Wzbudza zaufanie.

Bardzo fajna pani psycholog, miła i konkretna, wspierająca. Wzbudza zaufanie.