lek. dent. Agnieszka Miazgalek. dent. Agnieszka Miazga - zdjęcie profilowe

lek. dent. Agnieszka Miazga

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

Jestem lekarzem z wieloletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi. Nieustannie pogłębiam wiedzę z zakresu psychologi dziecięcej co pomaga mi w nawiązaniu odpowiednich relacji z dzieckiem i budowaniu zaufania.

Dzięki temu mały pacjent ma niezwykłe poczucie bezpieczeństwa co jest niezmiernie istotne w trakcie leczenia. Dodatkowo najnowszej generacji sprzęt umożliwia redukcje hałasu i drgań minimalizując stres w trakcie wizyty. Komputerowe znieczulenie THE Wand zapewnia bezbolesne leczenie nawe...

Super !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Wspaniała lekarka, wyjaśnia i tłumaczy, odpowiada na pytania i jest bardzo cierpliwa, kompetencje również na BARDZO wysokim poziomie. polecam wszystkim

Wciąż poszukujesz "Stomatolog dziecięcy Wieliczka"?

Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej Cichoń
ul. Lelewela Borelowskiego 13