dr n. med. Agnieszka Michalska

Bardzo kompetentny lekarz. Na razie mam przyjemność leczyć się wyłącznie endokrynologiczne u Pani Doktor. Przejęła mnie po innym lekarzu który zniknął w trakcie pandemii. Poprowadziła mnie na początku przez e-mail. Zmieniła mi leki dostosowała dawki do aktualnych wyników. Z początku wizyty i badania co dwa tygodnie przez dłuży czas co pomogło mi wyjść z ciężkiej nadczynności i stanąć na nogi. Zamierzam dalej korzystać z leczenia u pani doktor.

Miło, serdecznie, ciepła atmosfera, wiedza i zaangażowanie. Czego można chcieć więcej, jak człowiek i tak zawsze się trochę boi. Polecam wszystkim!

Super lekarz, miło, sympatycznie, delikatne badanie, wszystko na miejscu ginekolog, usg, endokrynolog. Kompetencje i wiedza, a przy tym super atmosfera. Bardzo jestem zadowolona. Mąż chodzi też do Pani Doktor jako endokrynologa. Jesteśmy bardzo usatysfakcjonowani tymi wizytami.

Byłam z wizytą endokrynologiczna. Przyznaję, że jestem super zadowolona, usg na miejscu w gabinecie, super miejsce polecone przez doktor do biopsji. Naprawdę jestem pozytywnie zaskoczona, w porównaniu z wcześniejszymi wizytami gdzie indziej. I przystępna cena wizyty z usg. Polecam!

Niestety źle wkleila się ocena, więc powtarzam jeszcze raz :polecam i jeszcze raz polecam, wszystko na 5!

Bardzo polecam wizytę u Pani Doktor. Kultura, poczucie humoru, bardzo życzliwa atmosfera i przede wszystkim duża wiedza. Jestem bardzo zadowolona. To będzie już mój lekarz.

Bardzo dobry ginekolog i endokrynolog. Wiele lat leczyłam się na tarczyce i mimo różnych dawek wyniki nie były dobre, ale po zmianie leków przez Panią Doktor wreszcie mam wyniki jak nigdy i czuję się rewelacyjnie. Bardzo polecam!

Super doktor! Bardzo miła atmosfera w trakcie wizyty, szczegółowy wywiad, plan leczenia i wszystko wytlumaczone dokładnie, można pytać do woli, jak się czegoś nie rozumie. Bardzo pozytywnie. Polecam wszystkim kobietom.

Bardzo dobry lekarz, miła,sympatyczna i przede wszystkim kompetentna. Jestem bardzo zadowolona z wizyty i na pewno przyjdę znowu. Polecam!

doktor bardzo dobra .kultura ,wspaniala wiedza i doswiadczenie zawodowe fachowa reka..naprawdze polecam kazdej kobiecie.