lekarz Agnieszka Miłoś-Zachara

1,7
2,1
1,9
1,6

Brak profesjonalizmu, złość i niechęć w stosunku do mnie. Nie tłumaczy, nie zadaje pytań, wizyta w 3 minuty, drukuje recepty.

Jak taka osoba mogła zostać lekarzem? Jeszcze na dodatek psychiatrą.. potrafiła do mnie przeklinać , unosić głos, nie dała mi dojść do słowa, - czułam się tak jakbym ja przyszła ją wysłuchać.. Powiedziała że przyszłam po korzyści ponieważ poprosiłam o wypisanie chorobowego do pracy ponieważ nie miałam siły wstać z łóżka.. - wymyśliłam sobie chorobę bo jestem leniwa.. Brak kultury jakiej kolwiek. Zero taktu. Omijać szerokim łukiem..

Też nie polecam, lekarka jest poprostu wredna. Zupełny brak empatii, po 3 latach chodzenia do niej ani razu nie zapytała jak się czuje, ani razu! nie polecam. Narzuca swoją wolę.

Wystawiając obiektywną opinię niestety nie mogę powiedzieć nic dobrego na temat lekarz A. Miłoś- Zachara. Jestem zszokowana brakiem życzliwości, zrozumienia, empatii a nawet wysłuchania i wnikniecia w problem. Brak profesjonazlizmu oraz indywidualnego podejscia. Wizyta byla bardzo krótka, nie dala sie wypowiedzieć do końca, sama wygłosiła "przemowę", ktora jej zdaniem miala mnie skłonić do zastanowienia, czy sie "nad sobą nie uzalam i nie jest mi wygodnie chorowac". Nie prawdopodobne, żeby tak lekceważyć cudze "cierpienie psychicznie". Nie wiem co to za metody leczenia, ale nie polecam osobom wrazliwym, po trudnych przeżyciach i traumach, ktore szukaja prawdziwej i kompetentej pomocy.

bardzo niesympatyczna, zadufana w sobie, z przerostem własnego ego. Zero empatii, rozmowy, tylko narzucanie swojego zdania i niedopuszczanie do słowa drugiej osoby. Nie polecam tej pani, nie wiem jakim cudem ktoś taki jest lekarzam a tym bardziej psychiatrą...

Introwertykom odradzam. Ekstrawertyzm Pani Doktor od samego wejscia do gabinetu przytlacza. (nie)kompetentna,(nie)czula i (nie)profesjonalna. Pacjentowi narzuca swoje zdanie, ciagle mowi, nie daje sie wypowiedziec w pelni. Ani razu podczas trwania sesji nie zapytala jak pacjent sie czuje oraz czy pacjent czegos potrzebuje.

Serdecznie pozdrawiam Panią doktor. Korzystałem z porady, pełny profesjonalizm, polecam.