lekarz Agnieszka Mitka

Bardzo polecam Panią doktor. Zaangażowanie, profesjonalizm i życzliwość na najwyższym poziomie. Wszystko zostało wyjaśnione, wytłumaczone… z całego serca polecam.

Bardzo polecam Panią doktor. Przemiła, z ogromną wiedzą, wszystko na bieżąco wyjaśnia i wyczerpująco odpowiada na każde pytanie -bardzo profesjonalne podejście.

Prowadziła moje dwie ciążę ktore do lekkich nie należały z powodu moich licznych chorób. Zawsze pomocna z pozytywnym podejsciem i tłumacząca na spokojnie wszystkie niepokojace mnie dolegliwosci ciążowe. Nie zamienilabym tej Pani Ginekokog na żadną inną.

Z całego serca mogę polecić Panią doktor. Lekarz z powołania. Pani doktor wszystko dokładnie i skrupulatnie tłumaczy, słucha tego co ma do powiedzenia pacjent. Ponadto bardzo ciepła i miała osoba. Polecam.

Najlepsza doktor do prowadzenia ciąży! Uprzejma, spokojna i rozsądna. Odpowiadała na pytania, tłumaczyła plusy i minusy podjętych decyzji. Miałam dwie cesarki i obie były przeprowadzone przez panią doktor. Umówiła mnie na konkretny dzień aby to ona przeprowadzała zabieg. Lekarz który nie zostawia swojej pacjentki. Polecam!!!

Świetny lekarz! Od kilku lat chodzę do Pani doktor, teraz prowadzi moją pierwszą ciąże. Jest bardzo uprzejma, rzetelna, cierpliwie odpowiada na każde pytanie. Wydając zalecenia tłumaczy dlaczego wygląda to tak, a nie inaczej. Przy każdej wizycie czuję się zaopiekowana i świadoma tego co się aktualnie dzieje w moim organizmie. Polecam!

Rzetelna i dociekliwa, niesamowicie uprzejma i nigdy nie trzeba o niczym przypominać. Ludzkie podejście do pacjentki. Nie zamieniłabym na żadnego innego ginekologa choć pierwsza ciąże prowadził bardzo znany tyski lekarz. Teraz jest o wiele lepiej.

Polecam. Najlepszy lekarz z jakim miałam doczynienia. Kompetentna, uprzejma i poświęca czas pacjentowi. "Wyjadacze" z Tychów mogą sie od Niej uczyć podejścia do kobiet.

Pani doktor bardzo po ludzku potraktowała nas i przy tym była bardzo profesjonalna.Czuliśmy się bardzo dobrze po wizycie. Polecam.