lek. med. Agnieszka Morańda

Pediatra, Alergolog

Jestem absolwentką Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. W 2001 roku uzyskałam I stopień specjalizacji pediatrii, w 2006 tytuł specjalisty chorób dzieci, a w 2015 roku specjalisty w dziedzinie alergologii. Wiedzę i doświadczenie zawodowe zdobywałam podczas pracy na oddziałach szpitalnych i w ambulatoriach i cały czas ją pogłębiam biorąc udział w licznych konferencjach i sympozjach.

W 2016 roku wzięłam udział w Certyfikowanym cyklu szkoleń z zakre...

Mam bardzo pozytywną opinię. Bardzo rzeczowa i dokładna. Stara się wniknąć w przyczyny. Cudowny człowiek i wyśmienity specialista. Dr.Morańdę mogę z czystym sumieniem ją polecić obecnie jestem w drugiej ciąży i również będziemy chodzić z drugim bobaskiem .A przerabialiśmy już wiele pediatrów Dr.jest świetna spełniłam moje wszystkie oczekiwania.

Bardzo miła i kompetentna Pani doktor, ma super podejście do dzieci, dokładnie tłumaczy rodzicom krok po kroku jak postępować z chorym dzieckiem. Odpowiada też chętnie na wszystkie (często banalne) pytania rodziców. Po prostu lekarz z powołania :).

Wspaniały lekarz. Z naszymi 2 synkami korzystamy z usług lekarskich Pani doktor już ponad 5 lat i zawsze byliśmy zadowoleni z jej profesjonalnego podejścia.

GENIALNA - w sumie można by pisać elaboraty na ten temat... Trafiliśmy z polecenia znajomych, którzy leczą u niej swoją córkę - rewelacyjny lekarz - nie tylko od strony kompetencyjnej - jest takze empatyczna, świetna w kontakcie, z doskonałym podejściem do dzieci - i co baaardzo istotne - cieszy się naszym 100 procentowym zaufaniem.

NAJLEPSZY PEDIATRA!! Prowadzi moich dwóch synków. Tylko ona potrafi nam pomóc. Jedyny lekarz który daje opis wizyty z pieczątką. Sporo cierpliwości i zrozumienia dla rodziców i ciepła dla dzieci. Nie zamienimy Pani Doktor na żadna inną!

Polecam panią doktor. Bardzo przejrzyście tłumaczy chorobę dziecka. Jest miła i kompetenta.

Jeszcze takiego lekarza nie spotkałam. Prowadzi moją córeczkę od urodzenia czyli od 15 miesięcy. Mała bardzo ją lubi. Jest delikatna w stosunku do dziecka, konkretna w informacjach, sama dopytuje czy coś jeszcze chcemy się dowiedzieć. Bardzo ją lubimy. Niestety w LIM jest dyrektorem i ma coraz mniej wizyt i ciężko się dostać, chyba zacznę chodzić prywatnie, bo ostatnio poszliśmy do innego lekarza na szczepienie to byłam niezadowolona z okrojonych informacji, a i mała nie była zadowolona. W 10000% polecam dr Morańdę to naprawdę profesjonalistka z powołaniem.

Pani doktor bardzo miła, odpowiadała na Nasze pytania dotyczące Rafałka bardzo konkretnie.Uważam nic dodać nic ująć polecam!Cena bardzo przystępna!Polecam jak najbardziej.

Bardzo miła a przy tym konkretna, profesjonalna dr. W gabinecie w Zastowie / blisko Krakowa / jest możliwość skorzystania z wizyty po wcześniejszej telefonicznej rejestracji. Pani dr jest bardzo uprzejma - nie bagatelizuje obaw rodziców i pomimo własnych zajęć umożliwia wizytę / ostatnio byłam z 4 letnią córką póżnym sobotnim popołudniem Pani dr przyjęła nas pomimo własnych uroczystości rodzinnych/Polecam bardzo

Gorąco polecam! Świetny lekarz z bardzo dobrym podejściem do dzieci. Nawet w Boże Narodzenie mogłam liczyć na wizyte p. Doktor