lekarz Agnieszka Morańda

Pediatra

Mam bardzo pozytywną opinię. Bardzo rzeczowa i dokładna. Stara się wniknąć w przyczyny. Cudowny człowiek i wyśmienity specialista. Dr.Morańdę mogę z czystym sumieniem ją polecić obecnie jestem w drugiej ciąży i również będziemy chodzić z drugim bobaskiem .A przerabialiśmy już wiele pediatrów Dr.jest świetna spełniłam moje wszystkie oczekiwania.

Bardzo miła i kompetentna Pani doktor, ma super podejście do dzieci, dokładnie tłumaczy rodzicom krok po kroku jak postępować z chorym dzieckiem. Odpowiada też chętnie na wszystkie (często banalne) pytania rodziców. Po prostu lekarz z powołania :).

Wspaniały lekarz. Z naszymi 2 synkami korzystamy z usług lekarskich Pani doktor już ponad 5 lat i zawsze byliśmy zadowoleni z jej profesjonalnego podejścia.

GENIALNA - w sumie można by pisać elaboraty na ten temat... Trafiliśmy z polecenia znajomych, którzy leczą u niej swoją córkę - rewelacyjny lekarz - nie tylko od strony kompetencyjnej - jest takze empatyczna, świetna w kontakcie, z doskonałym podejściem do dzieci - i co baaardzo istotne - cieszy się naszym 100 procentowym zaufaniem.

NAJLEPSZY PEDIATRA!! Prowadzi moich dwóch synków. Tylko ona potrafi nam pomóc. Jedyny lekarz który daje opis wizyty z pieczątką. Sporo cierpliwości i zrozumienia dla rodziców i ciepła dla dzieci. Nie zamienimy Pani Doktor na żadna inną!

Wciąż poszukujesz "Pediatra Kraków"?

Kraków

Centrum Medyczne Liszki

ulica Niska 24a
Specjalistyczny Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Laryngolog"
ulica Nałkowskiego 1/105
Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska