Agnieszka Nowak

Pediatra

Rewelacyjny pediatra! Osoba przemiła i pogodna. Podejście do dziecka i kontakt z nim na medal!:) Gorąco polecam!

Kompetentna, miła i sympatyczna lekarka ze świetnym podejściem do pacjentów. Niestety ciężko się do niej dostac.

Bardzo dobry pediatra. Nasze dzieci bardzo ją lubią. I zawsze trafia z diagnozą. Szczerze Panią doktor polecamy.

Pani doktor jest nie tylko lekarzem ale człowiekiem .Chodziłam z synem do niej na ul.Mościckiego a potem przepisałam się za nią na ul. Pułaskiego. Zawsze przyjęła chore dziecko nawet jak miała pełny stan .Lekarz bez humorów. Pani doktor to lekarz bardzo miły,sympatyczny i rzeczowy.Zawsze chętnie coś doradziła. Życzę jest sukcesów i wszystkiego dobrego .

Życzę jest sukcesów i wszystkiego dobrego .

Bardzo dobra Pani doktor. Miła, sympatyczna zawsze uśmiechnięta i co najważniejsze "bez humorów". Chodziłam do wielu pediatrów i nikt nie może jej dorównać, Bardzo dokładnie bada dzieci, ma bardzo dobre podejście do nic, tłumaczy wszystko i odpowiada szczegółowo na zadane pytania. Teraz chodzę tylko do pani doktor.

Wciąż poszukujesz "Pediatra Tarnów"?

chirurgii dziecięcej
Karpacka 11