lekarz Agnieszka Nowak

Psychiatra

Bardzo uprzejma, kompetentna, miła kobieta - lekarz, potrafiąca wykorzystać swoje wiadomości, umiejętności w leczeniu pacjentów. Otwartość na pacjenta i serdeczność powodują znaczną poprawę procesu leczenia.

Zdecydowanie godna polecenia. Nie słuchałbym negatywnych opini. Profesjonalny lekarz z miłym podejściem do pacjenta, wzbudza zaufanie i szacunek!

najgorszy leakrz z jakim się spotkałam,a z różnymi dziwnymi miałam do czynienia.Ta kobieta poszła na studia medyczne chyba tylko ze względu na zarobki,na pewno nie z powołania. Wydaje mi się nieco żałosne ,że moja choroba została wręcz wyśmiana,jej teksty na poziomie ameby trochę nie na miejscu... Generalnie polecam omijać szerokim łukiem

Bardzo dobry specjalista.Byłem leczony w CTN Moszna. Efekty terapii dobre.

Bardzo dobry specjalista.Byłem leczony w CTN Moszna. Efekty terapii dobre.

Jestem bardzo zadowolony. Bardzo kompetentna osoba

Jestem bardzo zadowolony. Bardzo kompetentna osoba

Świetny lekarz! Bardzo kompetentna osoba, miła, przyjacielsko nastawiona, szybko wzbudza zaufanie. Zdecydowanie polecam. Poznałem przynajmniej 4 różnych psychoterapeutów i Pani Agnieszka jest jedynym o którym mam tak dobre zdanie (należę do wymagających pacjentów jeśli chodzi o wiedzę i nastawienie lekarza).

Bardzo dobry psychiatra z super podejsciem do dzieci. Polecam.

Bardzo dobry psychiatra z super podejsciem do dzieci. Polecam.

polecam panią doktor; fachowa, bezpośrednia, ludzka.

polecam panią doktor; fachowa, bezpośrednia, ludzka.

Bardzo profesjonalna, przyjacielsko nastawiona. Mądry lekarz. Polecam!

Bardzo profesjonalna, przyjacielsko nastawiona. Mądry lekarz. Polecam!

Lekarz wyjątkowo kompetentny, profesjonalista. Do problemów pacjenta podchodzi ze zrozumieniem. Na pierwszej wizycie wykonuje kompleksowe badanie pacjenta, nie tylko po linii psychiatrycznej - czym pozytywnie zaskakuje. Nie jest lekarzem zarozumiałym. Bardzo gorąco polecam.