lek. dent. Agnieszka Olszewska

Byłam u Pani dr 3 razy w krótkim odstępie czasu. Przeuroczy człowiek! Ujęła mnie już na początku pytaniem: co mogę dla pani zrobić i ustawieniem na pierwszym planie moich oczekiwań. Leczenie przeprowadzone sprawnie i bezbolesnie. Mały minusik za brak asystentki podczas 2 z 3 wizyt, ale to już chyba bardziej problem organizacyjny kliniki.

Od 20 roku życia wskutek własnych zaniedbań muszę nosić protezę. Zawsze była to udręka, wiecznie coś przeszkadzało. Niedawno trafiłam pod skrzydła pani doktor Olszewskiej z polecenia córki. Pani doktor zaproponowała mi protezę acetalową (do tej pory miałam tzw szkielety). Noszę ją od miesiąca i mogę śmiało powiedzieć, że moje życie zmieniło się zdecydowanie na lepsze. Zupełnie inny komfort. Nie wiem czy to kwestia nowej technologii czy umiejętności pani doktor, ale jestem bardzo zadowolona z efektu. Pozdrawiam. Krystyna W.

Lekarz na piątkę z plusem! Pani Doktor zajmowała się u mnie chorym przyzębiem. Muszę przyznać, że po pełnym cyklu zabiegów, stosując w domu przekazane przez Doktor zalecenia, stan moich dziąseł jest w nieporównywalnie lepszym stanie. Wprawdzie trzeba było mi kilkakrotnie powtarzać jak utrzymać właściwy rygor higieniczny, ale jak w końcu zaczęłam się stosować, to efekt jest naprawdę niesamowity. Nigdy wcześniej nie spotkałam się z takim zaangażowaniem lekarza w dobro pacjenta. Szczerze polecam!

Idealna Pani Doktor dla dzieci. Puszcza bajki na monitorze, opowiada historyjki, daje nagrody, a przede wszystkim skutecznie leczy ząbki. Po gruntownym leczeniu rok temu, na ostatniej wizycie była już tylko fluoryzacja.

Polecam!!! Podczas pierwszej wizyty Pani doktor dokładnie oceniła stan mojego uzębienia, zaproponowała plan leczenia, podając możliwe rozwiązania tak by nie generować niepotrzebnych kosztów. Wzbudza zaufanie swoją fachową wiedzą a jednocześnie pacjent jest parterem w rozmowie. Cierpliwie i dokładnie wytłumaczyła na czym polegają moje problemy. Mimo, że boję się ingerencji stomatologicznych to na następną wizytę ide bardzo spokojna.

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Warszawa"?

Dental-Design Jaworska
ul. Nowoursynowska 134