lekarz Agnieszka Owczarek

Nie polecam. Byłam bardzo aktywna w ciąży. Ani jednego dnia na L4. Do dnia porodu w pracy. Marzyłam o porodzie siłami natury. Robiłam wszystkie płatne i bezpłatne badania, bardzo dużo czytałam, chodziłam na szkołę odzienia - przygotowywałam się. Pani Doktor prowadziła moją ciążę. Jeszcze na ostatniej lub przedostatniej wizycie zapytałam czy jest we mnie cokolwiek co może sprawić, że zanim rozpocznie się akcja porodowa będziemy musieli zrobić CC. Pani doktor była oburzona, że o to pytam i że „wszystkie byście chciały”. A ja nie chciałam. Bardzo nie chciałam. W ciąży miałam wysokie ciśnienia - górne 140, 160. Dostałam od Pani Doktor tabletki na ciśnienie w dawce 1 / dobę lub coś zbliżonego. Do szpitala pojechałam z ciśnieniem górnym ok 180, na miejscu usłyszałam ze o porodzie SN nie ma mowy, bo byłoby to zagrożenie naszego życia. W szpitalu tych samych tabletek dostawałam 8-10 na dobę (nie pamietam dokładnie). Do Pani Doktor mam ogromny żal. Uważam, że nie poinformowała mnie o wszystkich medycznych okolicznościach i potraktowała mnie przez pryzmat ogółu, a nie przez pryzmat prowadzenia całej ciąży. Moja córeczka ma już 1,5 roku, a ja nadal się nie pozbierałam po porodzie - dopiero teraz piszę też tą opinię.

BARDZO ODRADZAM PANIĄ DOKTOR. W SZCZEGÓLNOŚCI MŁODYM DZIEWCZYNOM. Do Pani doktor przyszłam z problemem bardzo bolesnych i obfitych miesiączek, na wizycie nie zostało mi w ogóle wykonane badanie ginekologiczne ani USG, a od Pani doktor usłyszałam, że w moim wieku (19 lat) takie miesiączki to normalność, taka moja uroda, że jak urodzę dziecko to mi przejdzie oraz, że na boleści jeśli jedne leki przeciwbólowe nie pomagają to mam stosować różną mieszankę silnych leków przeciwbólowych. Skończyło się tym, że od Pani doktor nie otrzymałam żadnej pomocy związanej z moim problemem przez co parę tygodni później trafiłam na SOR z ostrym bólem brzucha a następnie na blok operacyjny, gdzie został mi usunięty torbiel 10 cm wraz z jajnikiem. To wszystko dzięki Pani doktor, której szkoda było poświęcić czasu na zrobienie badania lub USG. Po operacji dowiedziałam się, że gdyby takie badanie i USG zostałoby w porę wykonane to można byłoby uniknąć operacji i usuniętego jajnika.

Jestem bardzo zadowolona! Chodzę prywatnie 100zl wizyta w tym USG i cytologia. Pani Doktor jest bardzo miła,uśmiechnięta , dba o komfort pacjenta , odpowiada bardzo szczególowo na wszystkie pytania, nie lekceważy obaw pacjenta! Gorąco Polecam!!!

Gorąco Polecam!!!

rodziłam u tej Pani.tragedia...zapomniała ze po 12 godz od momentu odejscia wód podaje się antybiotyk.efekt?infekcja wewnątrzmaciczna, którą podłapało dziecko?efekt?mega żółtaczka,transport dziecka do szpitala wojewódzkiego!!!nie polecam!

Prowadziła moją ciąże i "zapomniała" poinformować o badaniu genetycznym w 12 tygodniu. Badanie USG fakt było na każdej wizycie ale niewiele wiedziałam bo wg. Pani doktor nie wiele na nim widać bo stary sprzęt. Na szczęście ciąża donoszona, ale niestety nie obyło się bez komplikacji. Córeczka ma już rok, ale zdecydowanie nie polecam tej lekarki jako prowadzącej ciąże w zupełności się nie nadaje !!

Byłam raz u Pani doktor ale jakoś nie jestem do niej przekonana.Moje koleżanki tez nie są zadowolone z niej.Nie polecam

zdecydowanie zero kompetencji zawodowych wraz z nieumiejętnym odczytywaniem USG. Przykro to stwierdzić ale po prawie 2 latach leczenia w gabinecie prywatnym , pomimo zglaszanych objawów , nie " udało się" P. doktor zdiagnozować olbrzmiej torbieli na jajniku oraz 2 guzów na macicy. szczerze odradzam , jak chcecie byc zdrowe- unikajcie tego gabinetu

Super kobieta. Chodzę do P.Agnieszki i jestem bardzo zadowolona. Uważam, że chyba najlepsza pani ginekolog tu, w okręgu.

Super lekarka.Trzy lata chodziłam do różnych lekarzy i dopiero ona mi pomogła

Super lekarka.Trzy lata chodziłam do różnych lekarzy i dopiero ona mi pomogła

Prowadziła moją ciążę i najlepiej na świecie mnie rozwiazała. Cudowna kobieta. Polecam jak najbardziej.Magda