lek. dent. Agnieszka Pawelec-Riabcew

Bardzo polecam Panią dr Agnieszkę. Profesjonalne leczenie i podejście ,,ludzkie,,do pacjenta. Nic nie boli i jest fachowo. Polecam

Bardzo polecam Panią dr Agnieszkę.
Profesjonalne leczenie i podejście ,,ludzkie,,do pacjenta.
Nic nie boli i jest fachowo.
Polecam

Bardzo dobra Pani Stomatolog, Pani Agnieszka Pawelec-Riabcew. Polecam wszystkim ten gabinet stomatologiczny w Bełchatowie!

Polecam Panią Stomatolog Agnieszkę Riabcew-Pawelec! Jak piękny uśmiech, to tylko ten gabinet stomatologiczny! Jestem bardzo zadowolony :)

Serdecznie polecam Panią Doktor, to kompetentna, cierpliwa i miła Osoba. Fachowiec jakiego mało w mieście i okolicach, polecam!!!

Wszystko super, fachowa wiedza, profesjonalna obsługa, szyściutki gabinet,nic nie boli,polecam wszystkim!

Wszystko super,fajna lekarka,nic nie bolało,jestem bardzo zadowolony,bo długo nie odwiedzałem dentystów,już się nie boję,polecam wszystkim!!

Polecam Panią Doktor Agnieszkę Pawelec-Riabcew, bardzo ładnie naprawiła mi ząbki i przestałem mieć problemy z ich bólem i nadwrażliwością na zimne i ciepłe.Zawsze miałem podane znieczulenie,2 razy nawet bez wytrzymałem,bo było bardzo delkatnie.Polecam każdemu!