lekarz Agnieszka Pawtel

Internista, Reumatolog

1,3
1,3
1,2

Brak slow, zero zainteresowania pacjentem. Kpiący, ironiczny uśmiech wypisany na cynicznej twarzy. Nie wiem czemu ta kobieta dostaje pieniądze za NASZE podatki! Wstyd i hańba! Pani doktor zapomniała chyba co to przysięga Hipokratesa

Pani lekarz bo nie doktor bardzo arogancka i niemiła, nie słucha co pacjent ma do powiedzenia, nie wykazuje zainteresowania. Stawia diagonzę z nieba.Ta osoba nie ma nic wspólnego z posługą lekarską. Omijać szerokim łukiem. Jestem w szoku że taki lekarz pracuje jeszcze w szpitalu miejskim w Olsztynie.

Osoba niesympatyczna, arogancka, z ironicznym uśmiechem, lekceważąco odnosząca się do pacjenta. Wykazuje się brakiem empatii i niechęcią do ludzi. Nie powinna wykonywać zawodu lekarza. Nie uzyskałam od tej Pani pomocy lekarskiej. Nie polecam, proszę omijać wielkim łukiem. Przełożeni tej Pani powinni zainteresować się jej podejściem do pacjentów.

Arogancka, niemiła, nie słucha co pacjent ma do powiedzenia, nie wykazuje zainteresowania pacjentem, łamie kodeks etyki lekarskiej. Ta osoba nie ma nic wspólnego z posługą lekarską.

Jak widać, czas biegnie a pani doktor się nie zmienia. Zapewne nie dostała jeszcze od życia po ogonie, stąd arogancja i znieczulica. Podczas wizyty w przychodni reumatologicznej prawie nie udało mi się na nią popatrzeć. Zamiast pani doktor widziałem jedynie tył komputera, za którym się schowała, izolując się od pacjenta. Lekarz - porażka. Jak można takich zatrudniać w przychodniach.

Potwierdzam wszystkie opinie,zastanawia mnie dlaczego ta pani wykonuje ten zawód ,skoro nie lubi ludzi Nie polecam !

Nie polecam !

Pani doktor beznadziejna zero empatii, nie powinna leczyć chorych, miałam wrażenie że pracuje za karę. Nie musi płakać nad każdym pacjentem, ale wystarczy być miłym , uśmiechniętym to nic nie kosztuje w dzisiejszym okrutnym świecie a dla osoby chorej jest to bardzo ważne. Niech bierze przykład i uczy się mądrości od swoich kolegów z przychodni czy oddziału reumatologicznego. Byłam świadkiem z jaką kpiną i uśmieszkiem w głosie odnosiła się do swojej pacjentki, której była opiekunem na oddziale .Moim zdanie nie powinna pracować jako lekarz.

Bardzo kompetentna i rzeczowa, odpowiedziała na wszystkie pytania i wątpliwości, życzliwe podejście do pacjenta. Zdecydowanie polecam

Zgadzam sie ze wszystkimi opiniami negatywnymi omijac szerokim łukiem Zero empatii, brak kompetecji, szyderczy usmiech, arogancja, możesz mówić a pani P. Ma to gdzieś

Zgadzam sie ze wszystkimi opiniami negatywnymi omijac szerokim łukiem

Nigdy nie spotkałam się z tak pozbawionym empatii człowiekiem.Butna,arogancka,bezinteresownie nieżyczliwa,wykorzystująca swoją przewagę nad chorym,potrzebującym pomocy.Podczas pierwszego i mam nadzieję ostatniego spotkania z nią,jej słowotok zniechęcający do przyjęcia na oddział.Skierowanie było z SOR!! Ta pani jest zaprzeczeniem Przysięgi Hipokratesa.Na pytanie ,co robic i gdzie szukac pomocy odpowiedziała:"Nie wiem.To pani sprawa!"Na szczęście pomogli inni lekarze ,prawdziwi, a nie przebierańcy.NIKOMU NIE POLECAM I NIGDY DO NIEJ ANI JA,ANI NIKT Z MOICH BLISKICH NIE POJDZIE.