mgr Agnieszka Płóciniak

Dietetyk

Specjalistka ds. żywienie człowieka i dietetyki. Ukończyłam Wydział Nauk o Żywności i Żywieniu na Poznańskim Uniwersytecie Przyrodniczym. Moim celem jest praca nad ukształtowaniem właściwych nawyków żywieniowych wśród swoich podopiecznych, a także pomoc w ustaleniu odpowiedniego odżywiania w chorobach dietozależnych.
Pomimo, iż sport był od zawsze obecny w moim życiu, od niedawna jestem instruktorem Nordic Walking, gdyż oprócz wpajania właściwych nawyków żywieniowych, chcę zaszczepić wśród ...

Świetny dietetyk. Dzięki Pani Agnieszce zmieniłam całkowicie swoje nawyki żywieniowe, nareszcie mam więcej energii i czuję się zdrowsza. Polecam!

Super dietetyk. Smaczne posiłki idealnie dopasowane do mojego trybu życia. Co ważne schudłam i nauczyłam się, jak się odżywiać, by wreszcie nie mieć efektu jojo. Dzięki Pani dietetyk cała moja rodzina zaczęła żyć zdrowo! Polecam!

Gorąco polecam Panią Agnieszkę. Płóciniak To świetny specjalista, pomogła mi schudnąć oraz odkryć zdrowotne przyczyny, które nie pozwalały mi wcześniej schudnąć. Moim zdaniem to najbardziej kompetentny dietetyk w Gnieźnie, poświęcający swój czas i bardzo zaangażowany w każdego pacjenta.

Świetny specjalista. Pani dietetyk pomogła mi schudnąć, za co jestem wdzięczna. Na spotkaniach motywowała do dalszej pracy, zachęcała do podjęcia aktywności. Dania są smaczne, szybkie do przygotowania, co dla mnie było ważne. Pierwsza dieta na której nie czułam głodu i chęci jedzenia słodyczy. Polecę Panią Agnieszkę każdemu!

Pani Agnieszka to wspaniała osoba, która poświęcała mi wiele swojej uwagi, pomagając schudnąć i znacząco polepszyć wyniki badań. Bardzo mnie motywowała do pracy nad sobą. Z pewnością osoba warta polecenia, każdemu kto myśli o wybraniu się do dietetyka

Wciąż poszukujesz "Dietetyk Gniezno"?

Eskulap s.c. Centrum medyczne
ul Sienkiewicza 1