lekarz Agnieszka Podfigurna - Stopa

Najlepsza Pani doktor jaką znam , od wielu lat chodzę tylko do Pani dr. Profesjonalne podejście do pacjenta. Miła , delikatna i cierpliwa. Nie wyobrażam sobie abym zmieniła kiedykolwiek Panią doktor na innego lekarza. Prawdziwa Pani doktor z powołania.

Nie ma lepszej lekarki od Pani Doktor!! Na NFZ jak i prywatnie ta sama miła osoba, a to się rzadko zdarza. Pani doktor jest przesympatyczną osobą, która na wszystkie pytania odpowie z miłą chęcią, wszystko dobrze wytłumaczy.

Godny polecenia lekarz, któremu można bezgranicznie zaufać. Nie zamienię Pani Doktor na innego lekarza.

O Pani doktor mogę wypowiadać się w samych superlatywach. Bardzo kompetentna, miła lekarka, która wie jak podejść do każdego pacjenta. Jestem bardzo zadowolona z naszej współpracy. Zleca komplety badań i dopiero na ich podstawie wyraża opinię. Przeszłam już przez masę lekarzy ale tylko jej ufam.