lekarz Agnieszka Podlasiak-Makowska

Logopeda

Polecam. Chodziłam z córką - 6 miesięcy i skończyliśmy terapie. A był tego dużo (k, g, sz, ż, cz, dż,r). Chodziliśmy do kilku logopedów, ale pani Agnieszka widać, że robi to co lubi co najważniejsze ma podejście nie tylko do dzieci ale również do rodzica.

Chodziłam z synem dwa lata do logopedy. Miał problemy z sz, rz, cz, dz, r. W końcu trafiliśmy do p. Agnieszki Podlasiak po 6 spotkaniach Filip mówi dobrze i byłam zdziwiona, że tak krótki czas wystarczył aby wszystko skorygować. Serdecznie polecam. Kompetentność, rzetelność i uczciwość - to cechy p. Agnieszki Polecam!

Dla mnie to najlepszy specjalista w Rybniku, Logopedów jest jak grzybów po deszczu. Ja polecam Panią doktor Makowską. Wiedz, super sprzęt i szybko widac poprawę. Cena wizyt-ok

Polecam. Najlepszy fachowiec jakiego znam. Skończyłam roczną terapię z moim 6cio letnim synem o dość skomplikowanym schorzeniu, które rozpoznała dopiero Pani Makowska. Odwiedzałam Logopedów w Rybniku i żorach. Dziele się swoim doświadczeniem z tymi ktorzy potrzebują logopedy, powiem tak; nie ma sensu dalej szukać. Dobry fachowiec do tego bardzo miły człowiek, polecam

Wciąż poszukujesz "Logopeda Rybnik"?

Logopeda Domowy Rybnik
Borowa 3a