lekarz Agnieszka Potępa

pisze prawdę pierwsza ciąża, cała prywatnie,warunki lokalowe tragiczne gabinet i poczekalnia obszerne wdrażać się trzeba na 3,czy 4 piętro po schodach z brzuchem, każda wizyta 10zł nie mniej,brak dobrego usg właściwie jest takie ze lekarz nie potrafi nawet powiedzieć płci czy zdjęć wydrukować bo są ...

pisze prawdę
pierwsza ciąża, cała prywatnie,warunki lokalowe tragiczne gabinet i poczekalnia obszerne wdrażać się trzeba na 3,czy 4 piętro po schodach z brzuchem, każda wizyta 10zł nie mniej,brak dobrego usg właściwie jest takie ze lekarz nie potrafi nawet powiedzieć płci czy zdjęć wydrukować bo są tak słabe
Pani doktor może i tłumaczy wszystko ale jest straszna gadu la niektóre panie jak wchodziły to po to aby sobie pogadać nie z wizytą u lekarza,
pani doktor badała mnie na samym końcu ciąży wcześniej było to usg do pochówek i przez brzuch
czy polecam lekarza,jak komuś nie żal wydawać co chwile kasę na wizytę a w ciąży jest ich wiele plus szereg badan platnych,mam porównanie z innym lekarzem u którego byłam na badaniach prenatalnych i tam warunki o niebo lepsze a i lekarz nie brał za każdym razem po 100zł i kompetencje również wysokie

Chodzę do pani Agnieszki jestem w pierwszej ciąży rzeczywiście jest miła sympatyczna itp bardzo dokladnie wyjasnia i tłumaczy, nie naciąga na dodatkowe badania, wykonuje usg. Jedynym minusem jest to że rzeczywiście nie bada.. już 7 miesiąc i nic

Polecam, sympatyczna, miła, Pani doktor taka ludzka, nie wyniosła. Jestem w ciąży i przepisałam się do Pani doktor od innego lekarza, chodzę do Pani doktor na kasę chorych wizyty co 2, 3 tygodnie, raz w miesiącu USG, właściwie nie mam o co pytać tak wszystko dokładnie wyjaśnia, dla mnie w porządku lekarz. :o))

SUPER LEKARZ dzięki pani doktor jestem w ciąży- już jest prawie 7 miesiąc i z niecierpliwością czekam na mojego Synka. Pani doktor UPRZEJMA, ŻYCZLIWA, NIE NACIAGA na żadne dodatkowe koszty! SUPER ZROZUMIENIE!!!!

witam,pani doktor agnieszka potepa prowadzila moje 3 ciaze i naprawde to swietny i calkowicie kompetentny lekarz ,a przede wszystkim przemila osoba.Rewelacyjnie podchodzi do kazdego przypadku ciazy,szczegolnie tyvh zagrozonych(moje 2 ciaze takie byly).Nie wyobrazam sobie ze mogla bym prowadzic ciaze u kogos innedo i na prawde nie rozumiem tych negatywnych komentazy.Moim zdaniem jest to prawdziwy lekaz z powolaniem i pozytywnym podejciem do pacjentki co w czasie ciazy jest tak bardzo wazne,pozdrawiam

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Sosnowiec"?

Michał Wyciągłowski

ulica Grabowa 32
Angelius Szpital Provita
Fabryczna 13d Katowice Ochojec
SANTE
Al. Wolności 6 (Zagórze - róg ul. Braci Mieroszewskich i ul. Teofila Lenartowicza)
Sosnowiec

Generała Jankego 145
Wojewódzki Szpital Specjalistyczny Nr 1 im. Prof. Józefa Gasińskiego w Tychach
ulica Edukacji 102
Tychy
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ośrodek Terapii i Psychoedukacji "KOMPAS"
Modrzejowska 27

Adam Ziembiński