lekarz Agnieszka Potępa

pisze prawdę pierwsza ciąża, cała prywatnie,warunki lokalowe tragiczne gabinet i poczekalnia obszerne wdrażać się trzeba na 3,czy 4 piętro po schodach z brzuchem, każda wizyta 10zł nie mniej,brak dobrego usg właściwie jest takie ze lekarz nie potrafi nawet powiedzieć płci czy zdjęć wydrukować bo są tak słabe Pani doktor może i tłumaczy wszystko ale jest straszna gadu la niektóre panie jak wchodziły to po to aby sobie pogadać nie z wizytą u lekarza, pani doktor badała mnie na samym końcu ciąży wcześniej było to usg do pochówek i przez brzuch ...

pisze prawdę
czy polecam lekarza,jak komuś nie żal wydawać co chwile kasę na wizytę a w ciąży jest ich wiele plus szereg badan platnych,mam porównanie z innym lekarzem u którego byłam na badaniach prenatalnych i tam warunki o niebo lepsze a i lekarz nie brał za każdym razem po 100zł i kompetencje również wysokie

Chodzę do pani Agnieszki jestem w pierwszej ciąży rzeczywiście jest miła sympatyczna itp bardzo dokladnie wyjasnia i tłumaczy, nie naciąga na dodatkowe badania, wykonuje usg. Jedynym minusem jest to że rzeczywiście nie bada.. już 7 miesiąc i nic

Polecam, sympatyczna, miła, Pani doktor taka ludzka, nie wyniosła. Jestem w ciąży i przepisałam się do Pani doktor od innego lekarza, chodzę do Pani doktor na kasę chorych wizyty co 2, 3 tygodnie, raz w miesiącu USG, właściwie nie mam o co pytać tak wszystko dokładnie wyjaśnia, dla mnie w porządku lekarz. :o))

SUPER LEKARZ dzięki pani doktor jestem w ciąży- już jest prawie 7 miesiąc i z niecierpliwością czekam na mojego Synka. Pani doktor UPRZEJMA, ŻYCZLIWA, NIE NACIAGA na żadne dodatkowe koszty! SUPER ZROZUMIENIE!!!!

witam,pani doktor agnieszka potepa prowadzila moje 3 ciaze i naprawde to swietny i calkowicie kompetentny lekarz ,a przede wszystkim przemila osoba.Rewelacyjnie podchodzi do kazdego przypadku ciazy,szczegolnie tyvh zagrozonych(moje 2 ciaze takie byly).Nie wyobrazam sobie ze mogla bym prowadzic ciaze u kogos innedo i na prawde nie rozumiem tych negatywnych komentazy.Moim zdaniem jest to prawdziwy lekaz z powolaniem i pozytywnym podejciem do pacjentki co w czasie ciazy jest tak bardzo wazne,pozdrawiam

zasugerowałam się tymi opiniami dlatego czuje się w obowiązku wyrazić swoją opinie, żeby ostrzec innych. Pani dr nie badała mnie przez całą ciążę, dopiero tydzień przed porodem raczyła zerknąć! Co wobec tego robiła za 100 zł?? NIC! Mówiła, mówila i mówiła. Nie zlecała też żadnych badań laboratoryjnych! Przepraszam ale porozmawiać to ja sobie mogę z kolezanką i to za darmo a od ginekologa oczekuję czegoś więcej a zwłaszcza wtedy gdy jestem w ciąży! Ta pani jest niekompetentna, niedouczona a przede wszystkim leniwa! W dzisiejszych czasach to skandal bo wielu lekarzy ...

Ta pani jest niekompetentna, niedouczona a przede wszystkim leniwa!
W dzisiejszych czasach to skandal bo wielu lekarzy na NFZ lepiej traktuje pacjentki, ale to są widocznie lakarze z powołania...

Do Pani doktor trafiłam z polecenia w dziewiątym tygodniu ciąży. Jest przesympatyczna, kompetentna i uśmiechnięta. Do pacjentek podchodzi z pasją. Mogę ją polecić z całego serca!!!

Lekarz godny polecenia,mnie Pani doktor dużo pomogła, jak miałam problemy w ciąży przeniosłam się do niej od innego lekarza i pomimo tego, że na oczy mnie wcześniej nie widziała potraktowała mnie jak swoją stałą pacjentkę za co jestem Pani doktor bardzo wdzięczna. Gorąco polecam tego lekarza.

Największą zaletą Pani Agnieszki jest jej styl bycia, jest bardzo sympatyczna, wzbudza zaufanie. Można z nią porozmawiać na wszystkie kwestie, zadać bez skrępowania wszystkie pytania itp. Nie miałam "poważnych"problemów, więc ciężko ocenić jej kompetencję. Kolejki do Pani doktor są bardzo długie, a o czymś to świadczy! Polecam młodym dziewczynom, na "pierwszy raz" u ginekologa.

Wspaniały lekarz. Prowadzi moją drugą ciąże i jestem bardzo zadowolona:D Polecam wszystkim kobietką.