lekarz Agnieszka Poturalska

Pediatra

Moje wnuki chodziły wcześniej do Pani Dr. Owszem, bardzo uprzejma, ale jak się okazało, chyba zjadła Ją rutyna. Dzieci na każdą infekcję dostawały leki sterydowe. Teraz wiem, że na pewno wielokrotnie bez potrzeby.

ANIOŁ NIE LEKARZ I ANIOŁ NIE CZŁOWIEK BARDZO DOBRY SPECJALISTA Z POWOŁANIA W 100% ODDAJĄCA SIĘ PACJENTOWI SKUTECZNOŚĆ LECZENIA 100% BARDZO UPRZEJMA DELIKATNA DLA DZIECI (DZIECI PŁACZĄ ALE JAK WYCHODZĄ OD PANI DOKTOR Z GABINETU... ;) ) JEŻELI CHODZI O LECZENIE BARDZO DROBIAZGOWA ZAWSZE POMOCNA PO PROSTU NAJLEPSZA...! BARDZO ŻAŁUJĘ ŻE NIE LECZY JUŻ W PRZYCHODNI

BARDZO DOBRY LEKARZ. PRACUJE W BRANŻY MEDYCZNEJ I TYM BARDZIEJ ŁATWO OCENIC MI WYSOKIE KOMPETENCJE PANI DOKTOR. SERDECZNIE POLECAM.

Mając troje dzieci w różnym wieku (16l,9l i 1 r.nie spotkałam się z tak oddanym pediatrą.Uprzejma,mądra,z doskonałym podejściem do dzieci i rodziców.Bardzo życzliwa,nie lekceważy,stara się pomóc.Jej koledzy i koleżanki mogą się od niej uczyć.

nareszcie moje dzieci trafiły na kompetentnego lekarza

nareszcie moje dzieci trafiły na kompetentnego lekarza

Wciąż poszukujesz "Pediatra Włocławek"?

Szpital Wojewódzki we Włocławku
Wojskowy Szpital Kliniczny Bydgoszcz