lekarz Agnieszka Pyrchała

Serdecznie polecam Panią Doktor. Osoba kompetentna. Poświęca pacjentowi taką ilość czasu, jakiej wymaga sytuacja. Dokładnie wszystko tłumaczy. Miła zarówno dla małego pacjenta, jak i jego rodziców.

Pani dr profesjonalna, empatyczna, kompetentna. Ciepła, odnosząca się z szacunkiem do małego pacjenta. Bardzo zaangażowana w swoją prace. Życzę wszystkim rodzicom takich lekarzy na swojej drodze.

Serdecznie odradzam, diagnozy oparte na tym co koleżanki powiedzą, brak zdecydowania i ciągłości leczenia, opieszałość, przewlekłość w leczeniu ze szkoda dla pacjenta. Zasada wszystko robimy książkowo a jak nie wyjdzie to martwimy sie potem- brak reakcji na podsuwane rozwiązania z serii po co słuchać rodzica. Dobrze jesli masz sprzymierzenców na wyższych szczeblach wtedy nagle okazuje się ze jest reakcja na chorobę dziecka. Mysle ze takim podejściem w dzisiejszych czasach za długo Pani dr nie popracuje tym bardziej ze obarcza odpowiedzialnością rodziców za wybór szpitala w którym pracuje- z serii ale wiedzieli Państwo gdzie dziecko będzie leczone- ciekawe co na to Jej pracodawca?

Ja poznałam Panią doktor w szpitalu w Chorzowie gdzie prowadziła moją córkę i byłam zadowolona i kiedyś przypadkiem trafiliśmy w naszej poradni do niej znowu i teraz do niej chodzimy i jesteśmy zadowoleni z pani doktor. Polecam.

Polecam, ciekawa osobowość i dobry specjalista. Ciepłe i pogodne podejscie do dzieci, jak również rodzica . Początkowo nieco dyplomatyczny kontakt, ale to kwestia wzajemnego poznania lekarz-pacjent. Jako matka szczerze polecam :)

Nie mogliśmy się dostać do naszego pediatry, więc poszliśmy do tej Pani. Bardzo nieuprzejma osoba, syn płakał całą wizytę, my byliśmy bardzo zirytowani podejściem jak 30 lat temu, skończyło się tym, że po wizycie wezwaliśmy prywatnie naszego pediatrę.

Bardzo dobry pediatra. Dobre podejście, dobrze dobrane leczenie, wyrozumiałość, nie brak czasu na wytłumaczenie wątpliwości i odpowiedzi na pytania.

Fantastyczna lekarka, cierpliwa i delikatna dla małych pacjentów i wyrozumiała dla zdenerwowanych rodziców.