lek. dent. Agnieszka Rączka

Chirurg stomatolog

Wspaniały gabinet! Jeszcze nigdy u dentysty nie czułem się jak w domu. Od samego wejścia zostałem przyjęty z uśmiechem i profesjonalnie. Siedząc na fotelu zapomniałem gdzie jestem. Pani doktor traktowała mnie jak człowieka, nie jak kolejnego z wielu pacjentów. Co chwile pytała czy wszystko w porządku. Cały personel bardzo miły, uśmiechnięty i życzliwy. POLECAM!!

Cały personel bardzo miły, uśmiechnięty i życzliwy. POLECAM!!

Profesjonalna i miła Pani Doktor. Najlepsza w swoim fachu. Rozwiewa każde wątpliwości, a zabiegi są bezbolesne. Polecam z całego serca!

Pani stomatolog jest mila do czasu ..................kiedy zasiegnelam opinii inych lekarzy i otwarcie jej to powiedzialam nie mogla pogodzic sie z tym faktem.Pani stomatolog chyba ma jakies kompleksy . Prosze pani to sa moje pieniadze i moje zeby

Polecam tę Panią stomatolog! Leczenie zęba czy też chirurgiczne usuwanie (z zakładaniem szwów) nie boli :) Jest świetna w swoim fachu a w dodatku bardzo sympatyczna i przyjazna pacjentom.

fachowa i mila, ma dobra rękę,znieczulenie zawsze dziala i nie boli

fachowa i mila, ma dobra rękę,znieczulenie zawsze dziala i nie boli