lekarz Agnieszka Remlinger-Molenda

Psychiatra

To chyba najlepsza lekarka, jaką spotkałam, a psychiatrów spotkałam na swojej drodze już wielu. Wyprowadziła mnie powoli, systematycznie na prostą, podczas gdy inna lekarka faszerowała mnie lekami w takich ilościach, że skutki uboczne były gorsze niż objawy choroby. Prawie mnie hospitalizowano, ale poszłam do dr Remlinger, która na początku mnie zdiagnozowała. Jej analityczne myślenie, ogromna wiedza i zaangażowanie w przypadek sprawiają, że jest naprawdę najlepszym, najkonkretniejszym lekarzem z otwartym umysłem.

Uważnie słucha, jest autentycznie zainteresowana pacjentem- po wizycie u Niej czułam się bardziej komfortowo niż po psychoterapii u psychologa

Pani Doktor prowadziła mnie w szpitalu. Moje rozpoznanie: choroba afektywna dwubiegunowa. Panią doktor wspominam jako wyjątkowo empatycznego, a zarazem kompetentnego psychiatrę podmiotowo traktuje pacjenta, poświęca mu wiele czasu.Polecam ją wszystkim moim znajomym.

To super psychiatra,daje poczucie bezpieczenstwa,podnosi na duchu i bardzo dobrze leczy.

PROFESJONALISTKA:)URATOWAŁA MI ŻYCIE I NADAL MI POMAGA. JEST DLA MNIE JAK PRZYJACIEL. NIGDY W SWOIM ŻYCIU NIE SPOTKAŁAM TAKIEGO LEKARZA. POLECAM Z CZYSTYM SERCEM.

Wciąż poszukujesz "Psychiatra Poznań"?

Empatia
ul. Piątkowska 41 A/7
Oddział leczenia uzależnień
Podolańska 46
60-626 Poznań
oddział neurologi i chorób zakaźnych
ul. Szpitalna
Os. Pod Lipami 15/126