lekarz Agnieszka Remlinger-Molenda

Psychiatra

Pani doktor jest bardzo cierpliwa, skupiona na pacjencie. Dobrze dobrała mi leki, na bieżąco pomagała w trakcie ich odstawiania. Czułam się zaopiekowana i wysłuchana, jak u żadnego innego lekarza. Polecam!

Pani doktor poza podnoszeniem wysokości opłat za wizytę szczególnie w czasie pandemii zupełnie zapomina o okresowym sprawdzaniu parametrów krwi podczas zapisywanie leków psychotropowych. Przy zapisywaniu min Litu, czy Clozapiny przez kilka lat nigdy nie zleciła badań krwi na poziom litu i morfologii krwi . Nie polecam .

Odwiedziłam wielu lekarzy psychiatrów , również tych polecanych , nikt jednak nie mógł mi pomóc , nie trafiano na odpowiednie leki , ciągle coś testowałam i nic z tego nie wychodziło. Borykam się z bezsennością od wielu lat. Pani doktor na pierwszej wizycie wiedziała jaki lek zastosować i jaką diagnozę postawić . Moje życie się odmieniło , mam ochotę na wszystko , jestem pełna energii i śpię doskonale . Nie wiem jak mam dziękować za profesjonalizm , empatię i doskonałe podejście do pacjenta. z całego serca polecam ! Naprawdę "złoty" człowiek !!! Pozdrawiam serdecznie .

Jestem pod wrażeniem empatii i profesjonalizmu, wiedzy i doświadczenia Pani doktor. Jestem bardzo zadowolony z leczenia. Bardzo dziękuję za pomoc. Tomasz z Łodzi.

Bardzo dziękuję za pomoc. Tomasz z Łodzi.

To chyba najlepsza lekarka, jaką spotkałam, a psychiatrów spotkałam na swojej drodze już wielu. Wyprowadziła mnie powoli, systematycznie na prostą, podczas gdy inna lekarka faszerowała mnie lekami w takich ilościach, że skutki uboczne były gorsze niż objawy choroby. Prawie mnie hospitalizowano, ale poszłam do dr Remlinger, która na początku mnie zdiagnozowała. Jej analityczne myślenie, ogromna wiedza i zaangażowanie w przypadek sprawiają, że jest naprawdę najlepszym, najkonkretniejszym lekarzem z otwartym umysłem.

Uważnie słucha, jest autentycznie zainteresowana pacjentem- po wizycie u Niej czułam się bardziej komfortowo niż po psychoterapii u psychologa

Pani Doktor prowadziła mnie w szpitalu. Moje rozpoznanie: choroba afektywna dwubiegunowa. Panią doktor wspominam jako wyjątkowo empatycznego, a zarazem kompetentnego psychiatrę podmiotowo traktuje pacjenta, poświęca mu wiele czasu.Polecam ją wszystkim moim znajomym.

To super psychiatra,daje poczucie bezpieczenstwa,podnosi na duchu i bardzo dobrze leczy.

PROFESJONALISTKA:)URATOWAŁA MI ŻYCIE I NADAL MI POMAGA. JEST DLA MNIE JAK PRZYJACIEL. NIGDY W SWOIM ŻYCIU NIE SPOTKAŁAM TAKIEGO LEKARZA. POLECAM Z CZYSTYM SERCEM.