lek. dent. Agnieszka Romanowska-Szymala

Chciałbym poinformować Cię o stomatologu. Byłem w Rodentica Stomatologia Estetyczna jako pacjent na problem z zębami. Nazwisko lekarza, którego miałam termin, to Agnieszka Romanowska-Szymala. w dniu 23.07.2018 o godz 16:00 Adres jest poniżej. Rodentica Stomatologia Estetyczna ul. Cieszyńska 179 43-300 Bielsko Biała Tel: +48 33 8 123 123 Tel: +48 33 8 16 60 60 biuro@rodentica.pl Najpierw zadzwoniłem i dostałem datę na badanie i zapytałem, czy dentysta zna angielski, czy nie. i powiedzieli tak. (Napisałem ten tekst przez znajomego, wiem mniej więcej po polsku, ale w każdym razie chcę mieć ...

Chciałbym poinformować Cię o stomatologu.

Rodentica Stomatologia Estetyczna
ul. Cieszyńska 179
43-300 Bielsko Biała
Tel: +48 33 8 123 123
Tel: +48 33 8 16 60 60
biuro@rodentica.pl

(Napisałem ten tekst przez znajomego, wiem mniej więcej po polsku, ale w każdym razie chcę mieć pewność, że dentysta dobrze rozumie mój problem)

Nie słuchała mnie ani po angielsku, ani po polsku. Nie zadawała żadnych konkretnych pytań na temat mojego problemu. Chociaż kilkakrotnie otrzymała zdjęcie rentgenowskie, nie mogła tego zrozumieć. I zacznij od jakiegoś rozwiązania, aby zrozumieć, czy jest ból, czy nie.

potem dostała wiertarkę i zaczęła wiercić zęby zanim poprosiła o wyjaśnienia lub coś, co można wyjaśnić, bez znieczulenia !!!!
Myślałem, że tylko ona wciąż sprawdza. Dlatego nic nie powiedziałem na początku.
nie dała mi znać żadnych informacji. wywierciła go od góry do nerwu.

Nigdy nie odczuwałem takiego bólu w moim życiu. Nie pytała mnie o nic wcześniej.

Napełniła tymczasowe wypełnienie i podała mi datę operacji. Zapłaciłem 150 złotych bez faktury! i po jednym dniu odczuł ból ...

Na pewno nie pojadę tam i nie znajdę innego.

Czekam na Wasze komentarze i oferty.

Pozdrowienia.