lekarz Agnieszka Rusiecka

Ginekolog, Ginekolog położnik

Byłam u Pani Doktor z roczną córką. Pani Doktor jest niezwykle miła, sympatyczną osobą. Bardzo delikatną w badaniu. Wszystko dokladnie tłumaczy bez pośpiechu. Oby więcej takich lekarzy.

Dzięki niej mam cudownego synka. Ciążę przeleżałam 1-2 tygodnie w domu potem 3-4 tygodnie w szpitalu i tak przez całe 9 miesięcy, ale wiem, że gdyby nie pani doktor moje dziecko nie przyszłoby na świat. nie znam w Mińsku bardziej oddanego lekarza.

Na wizycie zawsze czuję, że w tym momencie jestem najważniejsza, na wszystkie pytania dostaję wyczerpujące odpowiedzi. Pani Rusiecka jest bardzo uprzejma i delikatna. Polecam.

Nie wiem czypani rusiecka jest na 100% dobra ja uważam na 80%.Ponieważ jak ma się jakiekolwiek komplikacje ona nie pomaga tylo od razu wysyła do szpitala ;(

Polecam wszystkim zainteresowanym Panią Agnieszkę Ruciecką. Osobiście uważam, iż jest kompetentna oraz uprzejma. Na wizycie czuję się komfortowo.

Na wizycie czuję się komfortowo.

Jest to moj pierwszy lekarz ginekolog, pierwsze wizyty sa zazwyczaj krepujace, moja przebiegla w bardzo milej atmosferze.Od ponad roku jestem pacjentka Pani Agnieszki ,zawsze wychodze z gabinetu w 100% poinformowana, nigdy nie odniosłam wrazenia ze jestem naciagana finansowo, pigulki mam wypisywane co kilka miesiecy, wiec uwazam ze w tym przypadku wizyta kontrolna jest jak najbardziej wskazana,przed wypisaniem recepty zawsze jestem badana. Polecam w 100 %.

Idąc do lekarza nie oczekuję aby pytał mnie jak minęły mi wakacje i co u mnie słychać, oczekuję rzetelnej i kompetentnej osoby, chociaż fakt atmosfera tez jest ważna w tym fachu- tu pani spełnia sie w 100%, jednakże ta Pani zwyczajnie naciąga swoje pacjentki- wszystkie moje znajome robiły 2 podejścia do cytologii "lekki stan zapalny", przepisuje jakieś proszki i proszę przyjść na wizytę za 2 tygodnie i zapłacić za obie wizyty. Czuję się naciągana. Zdecydowanie nie polecam!!

Miła i uprzejma. można o wszystko zapytać.

Miła i uprzejma. można o wszystko zapytać.

Pani Rusiecka jest bardzo uprzejma i pomocna.Polecam

Pani Rusiecka jest bardzo uprzejma i pomocna.Polecam