Agnieszka Ryznar

Lekarz rodzinny

Pani doktor jest osobą, od której bije empatia, bardzo szybko reaguje i bardzo dobrze dobiera leki. Słucha i odpowiada. Jest lekarzem z powołania. Szkoda, że jest tak mało lekarzy w Rzeszowie takich jak pani dr Ryznar.

Kompetentna, miła, życzliwa Pani doktor. Lekarz z powołania. Cieszę się, że wybrałem właśnie tę Panią doktor.

Pani doktor jest lekarzem z powołania, stara sie pomóc wszystko spokojnie tłumaczy.GODNA POLECENIA .

Pani doktor jest bardzo mądra, kompetentna,dzięki jej szybkiej reakcji i trafnej diagnozie nasz synek trafił szybko do Szpitala, został zoperowany i wszystko się dobrze skończyło.Dziękujemy.

Pani doktor przyjmowała moją mamę na Izbie Przyjęć Szpitala MSW i muszę przyznać,że mimo młodego wieku Pani doktor bardzo dokładnie wytłumaczyła nam mechanizm działania leków, dlaczego wystąpiły takie a nie inne objawy,uspokoiła nas i naprawdę jesteśmy pod wielkim wrażeniem.

Wciąż poszukujesz "Lekarz rodzinny Rzeszów"?

Zespół Przychodni MSW w Rzeszowie
ulica Krakowska 16