lek. dent. Agnieszka Sitarek

Pani Dr. Sitarek -> odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu, dokładna ,skrupulatna, zawsze odpowiednio doradzi, odpowie na każde pytania, zawsze uśmiechnięta, miła ,w pełni poświęca czas na wizycie ,szuka wszelkich rozwiązań…ale nie tylko w stomatologii ,ponieważ Pani Dr. zajmuje się również ortodoncją co jest ogromnym plusem dla osób ,które mają mało czasu. Na jednej wizycie dwie usługi... mega duży plus. Osobiście jestem bardzo zadowolona z wizyt i efektów. Polecam! Więcej takich lekarzy!

Pienkna sprawa, super zemby, troche się czeka na wizyty a tak to super borowanko, czasem trzeba umyć twarz po wizycie

Profesjonalne podejście, miła atmosfera, prawdziwe zaangażowanie, traktowanie pacjenta z szacunkiem. Polecam wszystkim

Stomatolog godny polecenia. Każda wizyta przebiega co NAJWAŻNIEJSZE bezboleśnie, spokojnie. Profesjonalne podejście do pacjenta.

Stomatolog godny polecenia.