dr Agnieszka Skotarczak

Ginekolog

Pani doktor jest fantastycznym lekarzem i bardzo ludzkim człowiekiem. W mojej ocenie zasługuje na 5 z plusem. Prowadziła moją ciążę od pierwszych dni, do samego rozwiązania. Jestem jej bardzo wdzięczna, bo mimo licznych problemów zdrowotnych urodziłam zdrowego synka. Dziękuję i na pewno do zobaczenia :)

Polecam! Miła , uśmiechnięta i znająca się na fachu a to chyba najważniejsze. Super!!

Bardzo miła i uprzejma Pani doktor, wzbudza zaufanie i potrafi pomóc. Fachowa konsultacja i szybkie działanie w sytuacji kryzysowej. Mimo, że nie byłam jej pacjentką potrafiła mi pomóc i doradzić a także załatwić w ten sam dzień miejsce w szpitalu. Poroniłam i nie wiedziałam co zrobić dalej, ona potrafiła mi pomóc. Jestem jej wdzięczna.

Moja ciąża okazała się bardzo.. problematyczna, Pani Doktor wykonywała mi USG 3D, a także już w szpitalu przeprowadzała amnioredukcje. Poza profesjonalnym podejściem - bardzo mnie wspierała. Ufałam jej w 100%. W sumie to dzięki niej i mojemu lekarzowi prowadzącemu jakoś się trzymałam, czy raczej - starałam trzymać. Jestem jej bardzo wdzięczna za wszystko.

super kobieta. nie byłam jej pacjętką .a okazała się lepsza niż mój profesor do którego chodziłam.przez przypadek do niej trafiłam.odwiedziła mnie nawet w szpitalu pytajac o moją ciążę choć nie byłam na jej oddziale.polecam.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog Poznań"?

Med Polonia Sp.z o. o.
Obornicka 262B