dr Agnieszka Skrzypek-Mikulska

Urolog

Pani doktor jest bardzo miłą, ciepłą i uprzejmą osobą. Miałem wykonywaną plastykę wędzidełka prącia, a dokładnie podcięcia jego struktury. Zabieg został wykonany fachowo i bezboleśnie. Efekt lepszy niż to sobie wyobrażałem. Jestem mega zadowolony. Pani Agnieszka Skrzypek-Mikulska to prawdziwy fachowiec. Pełen profesjonalizm. Wszystko dokładnie zostało wyjaśnione przed jak i po zabiegu. Panią doktor mogę polecić każdemu z czystym sumieniem. Sam bez wątpienia korzystał będę z usług Pani urolog. Pazdrawiam Panią doktor.

Pazdrawiam Panią doktor.

Z ręką na sercu wszystkim mogę polecić Panią Doktor świetny lekarz i wspaniała osoba bardzo mi pomogła uratowala mi życie lepszego lekarza nie znajdziecie.

Świetna diagnoza i równie wspaniała opieka. Dziękuję Pani Doktor. Szkoda tylko, że fanklub Pani Doktor to najczęściej 50+

z Grodziska Mazowieckiego, kolega z pracy przyjechał, pisze w jego imieniu, bo on się wstydzi. Nie wiedzieć czemu? pani Agnieszka S. jest świetnym urologiem, i każdy mężczyzna musi mieć takie badanie. Andrzej się wystraszył, bo miał torbiel, Łukasz uciekł gdy zobaczył krwawienie, a Kamil pomylił kliszę, pod brzuchem, nie dojrzał wystającej kości.

Super lekarz i fachowiec,doskonale zna sie na tym co robi.Bardzo miła,ciepła i uprzejma,wszystko dokładnie wytłumaczy.Z czystym sumieniem moge polecic Pania Doktor kazdemu.

Wciąż poszukujesz "Urolog Łódź"?

bezpośredni kontakt 665-291-601
Przychodnia