dr Agnieszka Skrzypek-Mikulska

Urolog

Pani doktor jest bardzo miłą, ciepłą i uprzejmą osobą. Miałem wykonywaną plastykę wędzidełka prącia, a dokładnie podcięcia jego struktury. Zabieg został wykonany fachowo i bezboleśnie. Efekt lepszy niż to sobie wyobrażałem. Jestem mega zadowolony. Pani Agnieszka Skrzypek-Mikulska to prawdziwy fachowiec. Pełen profesjonalizm. Wszystko dokładnie zostało wyjaśnione przed jak i po zabiegu. Panią doktor mogę polecić każdemu z czystym sumieniem. Sam bez wątpienia korzystał będę z usług Pani urolog. Pazdrawiam Panią doktor.

Pazdrawiam Panią doktor.

Z ręką na sercu wszystkim mogę polecić Panią Doktor świetny lekarz i wspaniała osoba bardzo mi pomogła uratowala mi życie lepszego lekarza nie znajdziecie.

Świetna diagnoza i równie wspaniała opieka. Dziękuję Pani Doktor. Szkoda tylko, że fanklub Pani Doktor to najczęściej 50+

z Grodziska Mazowieckiego, kolega z pracy przyjechał, pisze w jego imieniu, bo on się wstydzi. Nie wiedzieć czemu? pani Agnieszka S. jest świetnym urologiem, i każdy mężczyzna musi mieć takie badanie. Andrzej się wystraszył, bo miał torbiel, Łukasz uciekł gdy zobaczył krwawienie, a Kamil pomylił kliszę, pod brzuchem, nie dojrzał wystającej kości.

Super lekarz i fachowiec,doskonale zna sie na tym co robi.Bardzo miła,ciepła i uprzejma,wszystko dokładnie wytłumaczy.Z czystym sumieniem moge polecic Pania Doktor kazdemu.

Ej koleś jesteś tu ?? Hallo ??? Będę miał badanie usg, teraz 5 sierpnia, bo mi zwisa i nie wiem co. Może się dowiem, albo i nie. Polecam każdemu.

Półtora roku temu skierowany zostałem przez lekarza pierwszego kontaktu do urologa. Zupełnie przypadkowo, z zapisu w sporej kolejce trafiłem na dr Skrzypek Mikulską. Po wejściu do gabinetu zrobiłem w tył zwrot przerażony tym że urolog TO KOBIETA ! Zatrzymany jednak zostałem w bardzo przyjazny sposób na rozmowę, a później na badanie przez uroczą kobietę i świetnego fachowca, którego nie zamienię na innego lekarza. Diagnoza mojej choroby była zła (guz w pęcherzu) wymagał badania i usunięcia operacyjnego które Pani dr wykonała po mistrzowsku. Po pierwszych trzech miesiącach od zabiegu było O.K. ...

Zatrzymany jednak zostałem w bardzo przyjazny sposób na rozmowę, a później na badanie przez uroczą kobietę i świetnego fachowca, którego nie zamienię na innego lekarza. Diagnoza mojej choroby była zła (guz w pęcherzu) wymagał badania i usunięcia operacyjnego które Pani dr wykonała po mistrzowsku. Po pierwszych trzech miesiącach od zabiegu było O.K. po następnych pięciu też, a 5-VIII br. idę na sprawdzian po następnych pięciu miesiącach mając nadzieję że dalej będzie dobrze. Taki stan zdrowia zawdzięczam dr Skrzypek Mikulskiej której życzę serdecznie ogromnych sukcesów w niełatwej pracy zawodowej i pomyślności w życiu osobistym.

Doskonała Lekarz jako jedyna przepisała mi zioła na kamicę nerkową po których mam spokój na lata. a leczę się na Kamicę od 3 roku życia. Gorąco polecam.

dr.Skrzypek to prawdziwy fachowiec w swojej dziedzinie!!!wspaniały człowiek ,znam panią doktor od ponad roku i dzięki niej żyje i funkcjonuję normalnie .Pani doktor w zeszłym roku usunęła mi nerkę ,która już od dłuższego czasu nie pracowała i była w stanie praktycznie rozkładu..po tygodniu wyszłam ze szpitala .Czuje się świetnie ,po operacji dr.Skrzypek była pierwszą osobą która stała przy moim łóżku ,uspokajała i wszystko spokojnie tłumaczyła..to prze kochana osoba!!!Ja tak wiele zawdzięczam Pani doktor ,że nie potrafię tego wyrazić słowami!!!JESZCZE RAZ ZA WSZYSTKO DZIĘKUJĘ !!!