lekarz Agnieszka Sobocińska

Immunolog, Pediatra

Świetny specjalista ze wspaniałym podejściem do dzieci. P. Doktor poświęciła nam wiele czasu, b. dokładnie wszystko wytłumaczyła. Lekarz godny polecenia.

Nie zawsze kompetentny lekarz. Zlekceważone przez Panią symptomy, relacja i wyniki badań - bez trudu zostały nazwane i wyleczone przez innego specjalistę. Nie mam zaufania do tej pani doktor.

Pani doktor bardzo rzeczowa i konkretna, potrafi zdiagnozować przyczynę, skupia się na pacjencie.

Trafiłyśmy do Pani doktor zupełnie przez przypadek, w szpitalu, po wielu przejściach i wielkiej liczbie "lekarzy" po drodze. Pani doktor zrobiła wszystko, by moja córka była zdrowa, zrobiła szereg badań i błyskawicznie ustaliła przyczynę. Po wielu chorobach i ciągle nawracających infekcjach w końcu udało się i jest rewelacyjnie, moja córka przeziębia się, ale już nie choruje :) Jako jedyna uzmysłowiła mi, że moje dziecko ze względu na swoje przypadłości powinno otrzymywać szczepionki i niektóre leki gratisowo, a ja za wszystkie płaciłam krocie. Lekarz cudowny, miły, bardzo rzetelny i kompetentny do tego jest bardzo miła i nie spławia pacjentów na państwowych wizytach :)
Przykre, że takich lekarzy jest niestety tak niewielu!

anioł !!!! przez pierwszy rok życia moje dziecko miało 3 razy zapalenie płuc, biegunkę z krwią i wieczny kaszel i katar. lekarze faszerowali go antybiotykami, a kiedy te nie działały dawali mocniejsze jak i te na nic się zdały rozkładali ręce i 3 pediatrów wysłało mnie do pulmonologa, ten stwierdził że 10 miesięczne dziecko ma astmę i leczył go sterydami. Fakt pomogły jak je przyjmował.ale kiedy przestał brać po 3 dniach pojawił sie znów katar i kaszel. za każdym razem kiedy szłam do lekarza słyszałam o "nowej" chorobie mojego dziecka. w końcu trafiliśmy do dr Sobocińskiej, która po zwykłej morfologii, którą jej przyniosłam wiedziała że mój syn ma pierwotny niedobór odporności.Zleciła swoje badania, które potwierdziły tezę. włączono nas w program przetaczania immunuglobulin i od pół roku syn nie miał kaszlu. p.dr odpowie na każde pytanie, wyjaśni każdą wątpliwośc. jest strasznie spokojna i miła dlatego dzieciaki sie jej nie boja. z

Wciąż poszukujesz "Immunolog Łódź"?

Centrum Profilaktyki i Leczenia Udarów Mózgu

Homeopata
Novamed Zdrowie
Nowa 16/18
90-031 Łódź
GABINET PRZENIESIONY NA UL. NOWĄ !!!!
Zapolskiej 25
Łódź