Dobry lekarz i polecam. Jedyne tylko co negatywne to to, że nie ma do niej wolnych terminów. Rzetelnie bada i kieruje na wszystkie potrzebne badania laboratoryjne.

Pani Agnieszka jest wspaniałym lekarzem który potrafi zrozumieć pacjentkę .Ma ogromną wiedzę, zna nowoczesne metody leczenia.Dzięki swojemu bogatemu doświadczeniu mogę jej zaufać.Polecam!

Pani Dr Agnieszka Solecka to ginekolog pełen profesjonalizmu, zrozumienia, zawsze wysłucha, a ponadto przy każdym badaniu jest bardzo szczegółowa. Idealna kobieta ginekolog przy której każda wizyta staje się przyjemna i mniej stresująca. Lekarz z powołania, pewna siebie i zorientowana na działanie, pod każdym względem można jej zaufać. Dla nas kobiet taki ginekolog to skarb!

Osobiscie uwazam, ze Pani Agnieszka jest fantastycznym lekarzem. Pani Agnieszka ma swietne podejscie do pacjenta, jest bardzo dokladna i profesjonalna w tym co robi. Jestem zadowolona , ze w moim miescie przyjmuje Pni Agnieszka, tak dobry specjalista. Zycze sobie aby inni lekarze byli tak mili i godni zaufania. Bardzo polecam Pania doktor :)

zaangażowany lekarz, poświęca dużo czasu na wizytę, sumienna opieka, jako osoba sympatyczna, polecam

Ona sama o sobie to napisała!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Fantastyczny lekarz. POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :):) :) :) :) :) :) :) :) :) :):) :) :) :) :) :) :) :) :) :)

Fantastyczny lekarz. POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!