dr n. med. Agnieszka Szukaładr n. med. Agnieszka Szukała - zdjęcie profilowe

dr n. med. Agnieszka Szukała

Ginekolog położnik, Ginekolog

Doktor nauk medycznych z zakresu medycyny, specjalizuje się w ginekologii i położnictwie oraz w medycynie estetycznej. Pracownik naukowo – dydaktyczny Instytutu Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi oraz Wyższej Szkoły Biznesu i Przedsiębiorczości w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Uczestnik wielu konferencji i sympozjów naukowo – szkoleniowych z zakresu ginekologii i położnictwa. Odbyła zagraniczne staże w klinikach niemieckich miedzy innymi w Dortmund, Brilon, Hoxter, Hoyerswed, Plauen.

Wyko...

Chcę podziękować serdecznie pani dr.Agnieszce Szukła.Jestem bardzo wdzięczna pani dr.Agnieszce Szukała za miłe podejście do mojej osoby i bardzo trafną diagnozę . Byłam na trzech wizytach u pani doktor , jeszcze nigdy nie spotkałam się z taką fachowością lekarza jaką jest pani Szukała .Na moje pytania zadawane w trakcie badań był od razu odzew bardzo wyczerpujący i jak dla mnie zrozumiały .Ogromna wiedza i kompetencja mówią same za siebie .Z czystym sumieniem polecam innym kobietom panią dr . Agnieszkę pozdrawiam Anna Wojtczak

Miałam sporo szczęścia, że trafiłam na tak kompetentną, a przede wszystkim niezwykle sympatyczną lekarkę. Do tej pory wybierałam Mężczyzn - Ginekologów, ponieważ byli bardziej uprzejmi podczas badania. Pani Agnieszka swoim fantastycznym podejściem przekonała mnie do kolejnej wizyty w 200 % - szczerze polecam !

Serdecznie polecam Panią doktor ! Pani Agnieszka bardzo profesjonalnie zareagowała na mój problem i już na drugi dzień miałam zabieg w szpitalu CZMP zakończony sukcesem. Teraz mogę się cieszyć początkiem ciąży , której prowadzenie powierzę Pani doktor.

Pani Doktor to świetny fachowiec - zaopiekowała się mną bardzo profesjonalnie i pomogła w problemie, z którym przyszłam- bardzo długo szukałam ginekologa ze względu na powtarzające się problemy z nadżerkami i stanami zapalnymi , teraz w końcu trafiłam do dobrego i kompetentnego lekarza. Polecam wszystkim kobietom !

Bardzo dobry specjalista, wszystko dokładnie wytłumaczy językiem prostym do zrozumienia. Wielkie podziękowania za opiekę, którą miałam w ICZMP na oddziale ginekologii operacyjnej.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Ginekolog Łódź"?

Gabinet Psychiatryczny Violeta Dajaka-Kałuszka
ul. Piotrkowska 79