dr n. med. Agnieszka Szukaładr n. med. Agnieszka Szukała - zdjęcie profilowe

dr n. med. Agnieszka Szukała

Ginekolog położnik, Ginekolog

Doktor nauk medycznych z zakresu medycyny, specjalizuje się w ginekologii i położnictwie oraz w medycynie estetycznej. Pracownik naukowo – dydaktyczny Instytutu Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi oraz Wyższej Szkoły Biznesu i Przedsiębiorczości w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Uczestnik wielu konferencji i sympozjów naukowo – szkoleniowych z zakresu ginekologii i położnictwa. Odbyła zagraniczne staże w klinikach niemieckich miedzy innymi w Dortmund, Brilon, Hoxter, Hoyerswed, Plauen.

Wykonywane badania:
- konsultacje ginekologiczne,
- badanie piersi,
- USG ginekologiczne,
- monitorowanie owulacji,
- badania hormonalne,
- badania profilaktyczne,
- cytologia

Chcę podziękować serdecznie pani dr.Agnieszce Szukła.Jestem bardzo wdzięczna pani dr.Agnieszce Szukała za miłe podejście do mojej osoby i bardzo trafną diagnozę . Byłam na trzech wizytach u pani doktor , jeszcze nigdy nie spotkałam się z taką fachowością lekarza jaką jest pani Szukała .Na moje pytania zadawane w trakcie badań był od razu odzew bardzo wyczerpujący i jak dla mnie zrozumiały .Ogromna wiedza i kompetencja mówią same za siebie .Z czystym sumieniem polecam innym kobietom panią dr . Agnieszkę pozdrawiam Anna Wojtczak

Miałam sporo szczęścia, że trafiłam na tak kompetentną, a przede wszystkim niezwykle sympatyczną lekarkę. Do tej pory wybierałam Mężczyzn - Ginekologów, ponieważ byli bardziej uprzejmi podczas badania. Pani Agnieszka swoim fantastycznym podejściem przekonała mnie do kolejnej wizyty w 200 % - szczerze polecam !

Serdecznie polecam Panią doktor ! Pani Agnieszka bardzo profesjonalnie zareagowała na mój problem i już na drugi dzień miałam zabieg w szpitalu CZMP zakończony sukcesem. Teraz mogę się cieszyć początkiem ciąży , której prowadzenie powierzę Pani doktor.

Pani Doktor to świetny fachowiec - zaopiekowała się mną bardzo profesjonalnie i pomogła w problemie, z którym przyszłam- bardzo długo szukałam ginekologa ze względu na powtarzające się problemy z nadżerkami i stanami zapalnymi , teraz w końcu trafiłam do dobrego i kompetentnego lekarza. Polecam wszystkim kobietom !

Bardzo dobry specjalista, wszystko dokładnie wytłumaczy językiem prostym do zrozumienia. Wielkie podziękowania za opiekę, którą miałam w ICZMP na oddziale ginekologii operacyjnej.

Doktor Agnieszka to najlepszy specjalista. Wspaniały człowiek i wspaniały fachowiec. Rzetelna i dokładna, nie bagatelizuje żadnych naszych wątpliwości. Poświęca nam dokładnie tyle czasu ile trzeba było. Po kontakcie jesteśmy pełni spokoju wiedząc że wszystko jest pod najlepszą opieką. Jeszcze raz dziękujemy i życzymy dalszych sukcesów w pracy zawodowej i w życiu prywatnym i Polecamy w całej rozciągłości.

Do Pani Doktor udałam się po wcześniejszym przeczytaniu opinii internetowych i muszę zgodzić się z nimi w 100%! Odpowiedziała na wszystkie moje pytania. Mój lęk przed ginekologiem minął, Ta kobieta to lekarz z prawdziwego zdarzenia!

Witam wszystkie pacjentki, miałam okazje rodzić w szpitalu ICZMP w Łodzi, podczas ciężkiego dyżuru dr Agnieszki Szukały. Nie pomyślałabym ,że w państwowym szpitalu na nocnym dyżurze lekarka może tak wspaniale zająć się pacjentką, mimo że podczas ciężkiej nocy ma pod swoją opieką kilkadziesiąt najcięższych pacjentek z całego kraju!! - nie tylko kobiety rodzące. Pani dr Agnieszka Szukała okazała się bardzo sympatyczną czułą i troskliwą lekarką a przede wszystkim zaangażowanym profesjonalistą! Dzięki niej poród przebiegł bez żadnych komplikacji, a ja czułam się bardzo bezpiecznie. Dodam ,że nie byłam prywatną pacjentką dr Szukały jakich przecież wiele .
Lekarz z powołania, który na szczęście ciągle pracuje „na państwowym”. Pani Doktor serdecznie dziękuję!!!!!!! Wszystkim Rodzącym w Instytucie Matki Polki z całego serca życzę by trafiły właśnie do Dr Agnieszki Szukały!!!
Pozdrawiam Pani Doktor i życzę dalszych sukcesów zawodowych i w życiu prywatnym !!!

Bardzo dobra lekarka, trzymała mnie za rękę przy moim porodzie w Matce Polce.Jak dla mnie najlepsza.Po prostu lekarz z powołania!

Jestem bardzo zadowolona z konsultacji i całego leczenia ! Serdecznie dziękuje

Jestem bardzo zadowolona z konsultacji i całego leczenia ! Serdecznie dziękuje