dr Agnieszka Szumkowska

Zdecydowanie odradzam dziecka z gorączką 40 stopni nie przyjęła. Przyjmuje tylko zdrowe dzieci porażka. To ma być lekarz. Niech zrezygnuje i siedzi w domu pod kołdrą z dala od wszystkich ludzi i wirusów

Jestem bardzo zadowolona z tej pediatry. Zawsze ma czas wysluchac rodzica i dokladnie zbadac dziecko. Pamieta o rodzenstwie i poprzednich chorobach. Nigdy nie miałam problemu ze skierowaniami do specjalistow lub na badania

Bardzo dobry fachowiec - rzetelnie bada, dokładnie prowadzi wywiad lekarski, wydaje się, że problem skierowań do specjalisty nie istnieje w Polsce , gdy bada dr Szumkowska. Co jest równie ważne to stosunek do pacjenta - każdy jest traktowany indywidualnie i podmiotowo z ogromna dozą empatii. POLECAM!!!!!! zarówno jako lekarza pediatre jak i lekarza rodzinnego:-)

Świetny lekarz. Pani dr poświęca dużo czasu dla dziecka. Podejście znakomite. Miła i sympatyczna. Można liczyć nawet po za gabinetem lekarskim poprostu wizyty domowe nie sa problemem. Polecam!

Negatyw dla tej Pani! Dwa lata leczyła na drobne infekcje dzieci, syropki ciągle te same itp ale jak pojawia się PRAWDZIWA choroba -jak pojawia się problem to Pani doktor pojawia sie grymas i wychodzi z niej prawdziwa blondynka-jaką jest. Zaszkodziła mojemu synowi a gdzie zasada-po pierwsze nie szkodzić???? skarga złożona! do pierdół może i dobra i sympatyczna-do reszty trzeba szukać prawdziwego lekarza!

Niezwykle sympatyczny i ciepły lekarz, z niespotykanym podejściem do dzieci, do tego kompetentny, rzeczowy i cierpliwy. Zdecydowanie polecam.

Ja niestety zawiodłam się na Pani Doktor. Mam (na szczęście) zdrową córcię, ale niestety przed dwoma tygodniami u malutkiej zaczęła rozwijać się infekcja gardła (bez żadnych dodatkowych objawów), czego Pani nie zauważyła i pozwoliła zaszczepić dziecko. Następnego dnia znalazłyśmy się w szpitalu bo dziecko dostało prawie 40 stopniowej gorączki. Malutka (według lekarza dyżurnego) musiała mieć już wcześniej zainfekowane gardło, a szczepionka tylko pogorszyła sytuację. Tych kilka dni było prawdziwym koszmarem.

bardzo dobry lekarz. ma podejscie do dziecka i rodzicow,cierpliwa przychodzi sie bardzo chetnie na kazda wizyte

Bardzo miła Pani doktor. Wzbudza zaufanie i dzieci i rodziców. A co najważniejsze cały czas się dokształca. Gorąco polecam

zdecydowanie odradzam od miesiaca nie wie co moim dzieciom jest ciagle mowi ze przeziebione i przepisuje syrop za syropem ktory i tak nic nie daje jutro wybieram sie prywatnie do innego lekarza bo ta pani doktor mało nie wykonczyła moich dzieci