lekarz Agnieszka Torzyńska

Lekarz rodzinny

Najlepsza lekarka pierwszego kontaktu u jakiej się leczyłam . Jestem szczęśliwa że przez zupełny przypadek dołączyłam do grona pacjentów pani dr Torzyńskiej. Nigdy wcześniej nie byłam tak dokładnie przebadana , wysłuchana i zaopiekowana . Bardzo kompetentna lekarka , której zależy na dobru pacjenta, o co w dzisiejszych czasach trudno .

Pani doktor Agnieszka Torzyńska jest dobrym, kompetentnym, rzetelnym, sympatycznym lekarzem rodzinnym, polecam.

Zdecydowanie bardzo dobry lekarz. Leczylam sie u innego lekarza, ktory nie potrafil mi pomoc. Natomiast Dr Torzynska celująco zdiagnozowala moje dolegliwosci i natychmiast podjęla odpowiednie kroki w celu leczenia moich schorzen. Jestem bardzo zadowolona i wdzięczna z wynikow leczenia i ciągłej wspolpracy z P. Dr Torzynska. Polecam innym pacjentom.

Pani doktor nie dostrzega u mnie wady postawy, która została już stwierdzona przez kilku lekarzy.

właściwa osoba na właściwym miejscu, lekarz z powołania, kompetentna, analizuje przypadek kliniczny z każdej możliwej strony, jeśli nie jest w stanie pomóc-kieruje bez problemu do odpowiedniego specjalisty, stawia diagnozę z oparciu o badania, a nie w ciemno, a poza tym: uprzejma, spokojna, nie pokazująca swojej wyższości, poświęca odpowiednio dużo czasu pacjentowi w zależności od potrzeby, przeprowadza dokładny wywiad. Widać, że lubi swoją pracę i angażuje się w to, co robi.

najlepsza lekarka, jako jedyna na kilku lekarzy po pierwszej wizycie wiedziała na co jestem chora. Inni nie pozwalali mi wychodzić z domu, bo to choroba zakaźna, a okazało się zupełnie coś innego. zawsze poświęca odpowiednio dużo czasu pacjentowi i odpowiada na wszystkie pytania związane z chorobą, bardzo uprzejma.Polecam wszystkim :)

Przez lata leczyłam się u ś.p. dr M. Janiszewskiej,nie sądziłam,że mi Ją ktokolwiek zastąpi.Teraz widzę,że w tym samym gabinecie mam do czynienia z osobą kompetentną,dokładną,traktującą chorego kompleksowo-bardzo spostrzegawcza,zauważy wiele.Jest uprzejma w sposób naturalny skupia się na problemie ,warto czasem poczekać nieco dłużej,bo ona się nie spieszy kosztem pacjenta-jest bardzo pracowita.Godna następczyni,ozdoba SALVITY-dbajmy o nią,aby nie odeszła gdzieś do kliniki.

Jestem zawiedziona Panią Doktor Torzyńską. Przepisałam się do niej na osiedle Lecha a tym...głęboka komuna!!!!Żałuje bardzo tej decyzji. Sugerowałam się opiniami o Pani Doktor Torzyńskiej ale chyba opinie formułuje rodzina Pani Doktor. Pani Doktor zasługuje na miano profesora albo super profesora. Więcej skromności Pani Torzyńska i pokory dla pacjentów i do medycyny.

Wspaniała lekarka. Jeśli pracuje teraz na osiedlu Lecha, to muszę przenieść tam całą moją rodzinkę. Zawsze uprzejma, spokojna, miła i serdeczna, przejmuje się pacjentami, jest zaangażowana. Nie wyobrażam sobie pozostać w "Twojej Przychodni" po tym jak Jej tam już nie ma.

lekarz na piątkę.goraco polegam!!!Swietnie leczy zarówno dorosłych jak i dzieci!!!!