dr Agnieszka Turlińska

Wieloletnie doświadczenie kliniczne i ambulatoryjne w leczeniu niemowląt, noworodków i dzieci starszych.

WYKSZTAŁCENIE I DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE:
- Absolwentka II ...

WYKSZTAŁCENIE I DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE:
- Absolwentka II Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie (1986-1992)
- Staż podyplomowy w Szpitalu Śródmiejskim

Miejsca pracy :
- 1996 -2001: Oddział Noworodkowy i przychodnia MSWiA
- od 2001 – dotychczas Oddział Patologii Noworodka i Niemowlęcia Szpitala im prof.Bogdanowicza

Polecam Panią Doktor. Jest jedynym lekarzem godnym zaufania. Wiele razy pomogła nam i zaopiekowała się dzieckiem. Dziękuję za oddanie i empatię.

Serdecznie polecam. Pani dr jest niezmiernie profesjonalna, z olbrzymią wiedzą i doświadczeniem. Przesympatyczna, wszystko dokładnie tłumaczy i przede wszystkim każda wizyta przebiega z widoczną troską o małego pacjenta. Chodzimy tylko do niej. Lekarz z powołaniem !

Wspaniała , ciepła , życzliwa osoba , a jednocześnie bardzo profesjonalna i kompetentna Pani Doktor. Najlepsza na świecie :)

Najlepsza na świecie :)

Też jestem bardzo zadowolona z Pani doktor. Ma super podejście do dzieciaczków :) Mój mały na początku się bał, ale już czuje się pewniej w gabinecie lekarskim i nawet przybija z Panią doktor piątki :D

Oboje z synkiem jesteśmy bardzo zadowoleni :) Pani doktor jest bardzo miła, synuś bardzo lubi do niej chodzić ;)

Chodzę do niej z synem i gorąco polecam. Pani Doktor stawia trafne diagnozy i ma podejście do dzieci. Oboje z synem lubimy do niej chodzić ;)

Najwspanialszy lekarz jakiego znam. Nigdy nie odmówi pomocy. Bardzo przejmuje się każdym małym pacjentem monitorując przebieg i skuteczność leczenia. Po wielu próbach z tzw "świetnymi" lekarzami trafiliśmy wreszcie na naprawdę DOBREGO pediatrę. Polecam z całego serca!

Polecam z całego serca!

zmienialiśmy pediatrów szukając takiego lekarza z powołania. Wizyta w szpitalu pozwoliłam Panią Agnieszkę poznać i od teraz jest lekarzem naszej córeczki.

Poznałam tego pediatrę leżąc z synkiem na Niekłańskiej a potem szybciutko została naszym lekarzem prowadzącym, profesjonalizm w każdym calu, trafne diagnozy w dosłownie 5 sek. Jest jedynym lekarzem któremu bez obaw ufam w 1000% w dodatku super człowiek, pomogła wielu moim znajomym telefonicznie, rozwiewając ich wątpliwości czy pomagając , na ile się dało, zdiagnozować dolegliwość telefonicznie, bez najmniejszego problemu

Wspaniala lekarka! Uratowala mojemu dziecku zycie. Absolutnie polecam!!!

Wspaniala lekarka! Uratowala mojemu dziecku zycie. Absolutnie polecam!!!