lekarz Agnieszka Wąsowska

1,7
1,8
1,7
1,9

To byla moja pierwsza wizyta u Pani doktor i ostatnia - zdecydowanie nie polecam. Jak rowniez to jest moja pierwsza negatywna opinia w Internecie…Pani bardzo nieuprzejma, traktujaca pacjenta z gory i w sposobie komunikacji przekraczajaca normy spolecznego zachowania. Szczerze bylam zaszokowana niektorymi z odzywek na uprzejmie zadane pytanie dotyczace zdrowia. Pani nie slucha, ignoruje pytania. Mialam ochote jak najszybciej po badaniu wyjsc z gabinetu.

Zdecydowanie odradzam, przyszłam po pomoc zostałam odesłana z niczym, To była moja pierwsza i ostania wizyta. Pani Bardzo nie miła, nie słuchała co do niej mówiłam i miała w głowie już swoją opinię na mój temat. Wizyta płatna i wydawało by się, że za 200 zł można liczyć na więcej uwagi, spędziłam tam 10 min dla pani doktor to chyba i tak za dużo czasu tam spędziłam. Miałam wiedzę o swojej chorobie dość dużą a pani dr starała się udowodnić że nic nie wiem.

Pani doktor zadzwoniła w sprawie mojej babci i była nad wyraz nieuprzejma. Nie można o nic zapytać, ponieważ Pani doktor powie „nie daje mi Pani skończyć”. Apogeum nieuprzejmości osiągnęła stwierdzając, że „nie ma czasu ani ochoty rozmawiać”. Babcia jest osobą wiekową i abym mogła odpowiadać na pytania Pani doktor, muszę zadać parę pytań. Mam nadzieję, że osobiście nigdy pod opiekę Pani doktor nie trafię. Babcia potwierdza, że przy wizytach bezpośrednich sytuacja wygląda podobnie. Najlepiej, żeby pacjent w ogóle nie wchodził do gabinetu. Główną cechą lekarza powinna być empatia i cierpliwość do pacjenta.

Przez Pania "doktor " moja choroba rozwinęła sie a cierpienie sięgnęło maksimum . Poświecony czas 3 minuty - Pani stwierdzila nie przykladajac sie do badania usg ze na pewno nic mi nie jest bo jestem młoda. Wynik badania : obie nerki bez ewidentnych złogów , co za tym szlo kilkanascie innych badan i 2 miesiace bolow nie pozwalajacych funkcjonowanie , gdy poszlam do innego lekarza na TO SAMO badanie okazalo sie jak najszybciej wymagam hospitalizacji a Pani byla w szoku jak inny lekarz mogl tego nie dostrzec , szkoda ze przez Pania Agnieszke cierpie do dnia dzisiejszego .

Najlepsza doktor endokrynolog! Polecam wszystkim. Wszystko co potrzebne zleciła. Jestem bardzo zadowolona. Bardzo miła .

Pani Doktor jest bardzo miła i uprzejma. Przeprowadzila szczegółowy wywiad. Zrobiła wszystkie potrzebne badania a także szczegolowo wszystko wytłumaczyła. Bardzo polecam!

Przede wszystkim osoba ta jest nieuprzejma! Co chwilę mówiła kąśliwe uwagi. Na moje pytania dotyczące choroby odpowiadała jednym no może 2 słowami, coś w stylu: tak to jest przy tej chorobie. Nie zapytała jakie mam dolegliwości ani jak się czuję. Mówiąc, że źle się czuję mimo brania leków i prosząc o badania, powiedziała, że takich nie robi. Czy aby na pewno ta Pani ukończyła właściwe studia? W mojej chorobie jest kilka podstawowych badań, które się zleca raz na jakiś czas, ale ta Pani nie ma o tym pojęcia! Próbowałam wytłumaczyć dlaczego chcę te badania i że w zależności od wyniku dobiera się dawkę, ale wielce Pani doktor stwierdziła, że na odczepnego da mi ten lek a dawkę ustaliła z kosmosu. Tacy lekarze powinni mieć zabrane prawo wykonywania zawodu! NIE POLECAM!!! ZALECAM TRZYMAĆ SIĘ Z DALEKA!!!

Zero profesjonalizmu! Pani doktor poza przeprowadzeniu wywiadu nie zrobiła nic! Nie zbadała, nie zleciła badań! Jedyne co zasugerowała to wizytę u psychiatry! Tak się traktuje ludzi którzy źle się czują i szukają pomocy?! Jedynie czego szkoda to straconych pieniędzy..

Jest mi strasznie przykro, gdy wchodzę do gabinetu na 2-3 minuty, strach o cokolwiek zapytać, nie wiem do tej pory co mi jest, choć jakieś zmiany mam. Nie patrzy indywidualnie, masówka, te same leki. Zmiana lekarza nieunikniona.

Zdecydowanie odradzam! Byłam u tej Pani kilkakrotnie. Dopóki wizyta polegała na przepisywaniu identycznych recept dało się wytrzymać. Jednak kiedy pojawia się jakikolwiek problem na Panią doktor nie ma co liczyć. Co do kompetencji to powiem tylko tyle: mając w karcie informację o tym, że mam nietolerancję laktozy przypisywała mi lek, zawierający tą substancję kilka lat. Ostatecznie sama natknęłam się na informację o obecności laktozy w tym leku i pobiegłam do lekarza pierwszego kontaktu z prośbą o zmianę. A jestem pewna, że wiedziała o mojej przypadłości, bo sama o tym wspominałam podczas jednej z wizyt. Dodatkowo jest wyjątkowo nieuprzejma, każde pytanie i prośbę traktuje jak obrazę wymierzoną w jej osobę.