lek. med. Agnieszka Wierzbicka-Sławińska

Pediatra

"Absolwentka Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Specjalista chorób dzieci (II stopień w zakresie pediatrii).
Doświadczenie zawodowe: ...

Doświadczenie zawodowe: wieloletnia praktyka w zakresie profilaktyki, diagnostyki i leczenia chorób dzieci (renomowane centra medyczne: LUXMED, VIPMED, POLMED, ENELMED), doświadczenie w zakresie neurologii i rehabilitacji dziecięcej (kilkunastoletnia praca w Małopolskim Centrum Rehabilitacji Dzieci w Radziszowie).
Posiada wysokie kwalif...

Bardzo ciepła, cierpliwa i niezwykle miła dla dzieci i rodziców Pani doktor. Każdego pacjenta traktuje indywidualnie i z rewelacyjnym podejsciem do dzieci. Dzieci także bardzo lubią Pani doktor i nigdy nie ma problemu jak trzeba się wybrać do Pani. Dodatkowo leczenie skuteczne i diagnozy zawsze trafne. Jak najbardziej polecam innym.

Zdziwiła mnie bardzo negatywna ocena tego lekarza, ponieważ nigdy nie byłam u lepszego specjalisty z moim dzieckiem: podejście do dziecka wspaniałe zarówno w trakcie, jak i po wizycie, diagnoza, leczenie, badanie - wszystko opiera się na konkretnej podstawie. Polecam serdecznie Pani doktor.

Polecam- świetny fachowiec, potrafi rzetelnie i właściwie przedstawić i postawić diagnozę...i ten spokój ducha.

Bardzo uprzejma i profesjonalna lekarka. Byłam u niej z moją 8 miesięczną córką i badała ją delikatnie i kompleksowo. Zleciła potrzebna badania. Polecam!

Jestem zdumiona negatywnym komentarzem, ktory sie pojawil na stronie. Ponad 6 miesiecy leczymy dziecko u Dr Agnieszki i zawsze byla mila, uprzejma, bardzo delikatna w badaniu niemowlaka. Widac, ze Pani Doktor lubi dzieci i ma wspaniale podejscie. Nie moge nic zlego powiedziec o dotychczasowych kontaktach w Promedisie. Jesli nie miala czasu, byc moze przyjmowala dodatkowe dzieci na prosbe rodzicow, a potem nie miala dosc czasu, albo jakis gorszy dzien..NA PEWNO nei jest to zachowanie rutynowe u tego lekarza. POLECAM!

Wciąż poszukujesz "Pediatra Kraków"?

Kraków

Centrum Medyczne Liszki

ulica Niska 24a
Specjalistyczny Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Laryngolog"
ulica Nałkowskiego 1/105
Kraków