lekarz Agnieszka Wójcik

- ogólne badania okulistyczne
- badanie dna oka
- badanie ciśnienia śródgałkowego
- dobór szkieł

Moja opinia jest całkowicie odmienna. Pani doktor na prywatnej wizycie / za 150 zł/ w przychodni na Czajewicza poświęciła mi mniej niż 5 minut / tyle przewidziano w recepcji zapisując kolejnych pacjentów / badając tylko jedno oko , drugie jak oświadczyła zbadamy jak wyleczymy jedno. Pani doktor była na tyle uprzejma , że leki też przepisała na 100% , a swoim podejściem zmusiła mnie do poszukiwania innego lekarza , który za moje pieniądze podejdzie kompetentnie i kompleksowo

Pani Agnieszka jest wspaniałym lekarzem. Jej kompetencji może pozazdrościć niejeden lekarz, który zajmuje się okulistyką. Jeśli macie możliwość wyboru lekarza Pani Agnieszka jest świetnym specjalistą.

Pani Agnieszka jest spaniałym lekarzem . Już na pierwszej wizycie potrafiła wzbudzić moje zaufanie pomimo mojego złego doświadczenia z okulistami. Bardzo mi pomogła. Leczę się u niej w CMP . Pozdrawiam

Fantastyczna ciepła przyjemna kompetentna osoba.Dokładnia bada i wypytuje czy wszystko ok.Wspaniały człowiek:D POLECAM:D