Chodziliśmy jesienią ok.5 lat temu. Nie wiem jak teraz ( czy nadal ta Pani przyjmuje) ale wtedy było ok., dobry kontakt, miła aparycja, więc Polecam!

Nie polecam!!Ta Pani to pseudo logopeda...Wada wymowy, która została źle zdiagnozowana u mojego dziecka!Brak jakiegokolwiek podejścia. Byliśmy w Płocku nie polecam, omijać szerokim łukiem.Brak jakichkolwiek kompetencji!

W imieniu całego gabinetu LOGOVITA, którego jestem właścicielem ( Agnieszka Wojnar) pragnę zaznaczyć, że cenimy każdy komentarz , nawet ten negatywny. Nie każdy musi być przecież zadowolony z wizyty:) W sytuacji jednak, kiedy padamy ofiarą brudnej gry konkurencyjnych gabinetów w mieście Płocku , mówimy zdecydowane nie ! Wystawianie komentarzy przez osoby , które nawet w naszym gabinecie nie były a jedynie kierują się brakiem sympatii do naszych osób , jest nie fair ! Dla nas każdy pacjent ( czy ten duży czy ten malutki) jest najważnieszy, liczy się dla nas jego dobro i postęp w rozwoju. Pozdrawiamy serdecznie !! :)

Nastawienie na zarabianie i tyle. Nie polecam!

Nastawienie na zarabianie i tyle. Nie polecam!

chodziliśmy z moim tatą , który jest po wylewie do Pani Agnieszki i zdecydowanie chwalimy tą panią. Dzięki terapii tata powrócił do sił. Pani Agnieszka to przemiła osoba, która całym sercem oddaje się swojej pracy i poświęca pacjentowi tyle czasu ile ten potrzebuje, wysłucha i doradzi. Jesteśmy jej bardzo wdzięczni za to co dla nas zrobiła . DZIĘKUJEMY!!

Odwiedziłam kilku logopedów w Rybniku. Poza Panią Makowską to była porażka.Pani dr. Makowska ma zupełnie inne podejście i inne metody -trochę mnie to zaskoczyło bo u innych tylko ciągle czytałam albo powtarzałam Wólko i bez sensu. Tutaj było zupełnie inaczej. Widać ze to jej pasja (tak pisze na swojej stronie internetowej) i to prawda, przy tym to skromna i mądra kobieta. Ma też to coś czego się widocznie nie da nauczyć. Ważne że jest skuteczna i nawet nie dużo kosztuje wizyta. Jestem zadowolona i będę polecać ją każdemu. Ja prawie kończę terapię i żałuję ze nie poszłam od razu do tego gabinetu.

Pani Agnieszka jest największym szczęściem, jakie nas ostatnio spotkało. Dzięki Pani Agnieszce nasz synek błyskawicznie nauczył się wymawiać wiele głosek, których wczesniej nie mówił, w dalszym ciągu uczęszcza na zajęcia - z godziny na godzinę ubywa mu kolejnych wad językowych. Synek z przyjemnością chodzi na zajęcia i chętnie ćwiczy w domu. Dziękujemy - Tomuś & Szczęśliwi Rodzice

Polecam Panią Agnieszkę , ponieważ bardzo pomogła mojej mamie po wylewie, prawdziwy specjalista !

Bardzo polecam!! Bardzo dobry specjalista, z niesamowitym podejściem do dziecka. Nie pozostaje obojętna na pytania rodzica, współpracuje z innymi specjalistami w ustaleniu odpowiedniego planu terapii dla dziecka. Ogromnym plusem jest to, że dojeżdża do domu. Nie muszę się już martwić tym, że dziecko przyjeżdżając do gabinetu logopedy jest wykończone samą podróżą. Nie ma problemu z kontaktem z Panią Doktor, jest bardzo elastyczna jeśli chodzi o godziny pracy. Najlepszy neurologopeda, do którego trafiła moja córcia. Z czystym sumieniem polecam i mówię, że jest świetna!!

Bardzo dobry specjalista !!świetny kontakt z dziećmi , polecam !

Bardzo dobry specjalista !!świetny kontakt z dziećmi , polecam !