lekarz Agnieszka Wojtasik-Spyra

Internista, Kardiolog

Bardzo miła, kontaktowa i kompetentna poświęca sporo czasu na opisanie choroby i sposobu postępowania. Polecam.

Totalnie antypatyczna. Nieuprzejma, arogancka, pyszałkowata. Traktuje pacjenta jak debila. Dawno nie spotkałem się z takim podejściem do pacjenta.

Pani doktor jest bardzo miła i profesjonalna. Najlepszy kardiolog z jakim miałem do czynienia przez ostatnie 30 lat. Wprowadza przyjemną atmosferę jest również bardzo konkretna i chętnie wszystko wyjaśnia. Szczerze polecam.

Bardzo nieuprzejma, opryskliwa osoba. Przejawia kompletny brak szacunku oraz brak podstawowych zasad kultury osobistej. Dla niej pacjent to intruz. Nie polecam.

Bardzo cieply kompetentny lekarz,z dużą wiedza i super podejsciem do pacjenta.Polecił mi Pania doktor kolega i jestem mu za to bardzo wdzięczny.

Zaskakująca nieuprzejmość.Brak kompleksowości podejścia.Absolutna niechęć do tłumaczenia choroby i leczenia.wróg pacjenta.Kompetencji nie oceniam