lekarz Agnieszka Wolny

Laryngolog

Pani doktor zasługuje na najlepszą opinię. Bardzo miła, cierpliwa, dokładnie tłumaczy pacjentowi co i jak zarówno na wizycie jak i podczas operacji. Z całym sercem polecam oddział otolaryngologii w szpitalu nr 1 w Sosnowcu gdzie Pani Agnieszka pracuje. Jeśli ktokolwiek z mojej rodziny będzie potrzebował porady laryngologicznej nie będę się zastanawiał nawet chwili. Pozdrawiam Panią doktor i życzę wszystkiego co najlepsze :-)

bardzo dobry lekarz, operowala mnie 2 razy, i za kazdym razem kiedy potrzebowalem pomocy to mnie przyjmowala. Poswieca bardzo duzo czasiu pacjetowi.

Adam z Sosnowca Polecam wszystkim tę lekarkę. Jest naprawdę znakomita. Pozdrawiam.

Adam z Sosnowca
Polecam wszystkim tę lekarkę.
Jest naprawdę znakomita.
Pozdrawiam.

lekarz o wspaniałym podejściu do pacjenta, wszystko wytłumaczy i dokładnie opowie. ja jako osoba starsza takiego lekarza potrzebuje, dodatkowo zabieg z pomocą boską przeprowadzony został wzorowo!.

W pełni się zgadzam z Panem Łukaszem. Trafić w ręce Dr Wolny to prawdziwe szczęście .Szkoda że przyjmuje tylko pacjentów z Sosnowca.Dostać się do niej z innego miasta graniczy z cudem!Bardzo żałuje.

Wciąż poszukujesz "Laryngolog "?

Specjalistyczny Gabinet Laryngologiczny
ul. Poprzeczna 17/72