lekarz Agnieszka Wychowanek-Strzałko

Świetne podejście do pacjenta. Poświęca pacjentce dużo czasu. Stara się zrozumieć i pomóc jak tylko potrafi. Serdecznie polecam!

Pełen profesjonalizm i zrozumienie. Gorąco polecam. Nie pójdę do żadnego innego. prowadzi już moją piątą ciążę i zawsze wszystkiego dopilnuje.

Byłam na badaniu profilaktycznym, wg mnie wspaniałe podejście do pacjenta, kompleksowe podejście do leczenia, lekarka poświęciła mi dużo czasu, zrobiła wszystkie wymagane przy pierwszej wizycie badania . Szczerze polecam wizytę w gabinecie.

Pani doktor od początku prowadzi moją ciążę. Najważniejsze jest to, że każdemu poświęca tyle czasu ile potrzeba, nawet gdy ma dużo pacjentów. Jest bardzo miła, rozmowna, dokładnie wszystko tłumaczy i wyjaśnia również podczas badania co będzie robić. Polecam wszystkim tego lekarza!

Polecam w 100 %, świetny, kompetentny lekarz. Miła, fachowa, pomocna, poświęca mnóstwo czasu, odpowie na wszystkie pytania.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Sanok"?

Janusz Wrótniak

gabinet połozniczo-ginekologiczno i endykrynologi ginekologicznej
ul,Słowackiego 30
ulica 3-go Maja 65
37-500 Jarosław

Grzegorz Stabryła

Brzozów
Podkarpackie Centrum Interwencji Sercowo-Naczyniowych Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej - Poradnia kardiologiczna
ulica Pogodna 1

Wojciech Mogilany

Gabinet ginekologiczno-położniczy
Sanok, ul.Sienkiewicza 3/1
38-500 Sanok
Przychodnia lekarzy rodzinnych i specjalistów DYNMED
Rynek 10
36-065 Dynów