Agnieszka Zając

2,5

Lekarka opryskliwa, bez szacunku do pacjenta, odmawia przyjęcia swoich pooperacyjnych pacjentów, mimo że często wychodzi z gabinetu poradnii przed czasem (nawet 1,5h). Stanowczo odradzam. Sądząc po opiniach w internecie potrafi być miła jedynie dla pacjentów których przyjmuje prywatnie.

A ja polecam Panią Doktor! Szczególnie młodym dziewczynom, które mają przed sobą pierwszą wizytę, albo są zrażone już po jednej. Pani Doktor jest sympatyczną i uśmiechniętą osobą. Dokładnie o wszystko wypytuje, i przede wszystkim poświęca czas i uwagę pacjentowi (moja poprzednia pani ginekolog przeprowadziła jedynie wywiad tzn imię, nazwisko, choroby, operacje, ciąże etc - ogólnie wizyta tam trwała 5 min ;/). Natomiast p. Zając wszystko mi wytłumaczyła, od razu zleciła badanie cytologiczne (czego poprzednia pani doktor nie zrobiła). Zobaczymy jak będzie dalej, ale póki co to z całego serca polecam Ją każdej kobiecie !! :)

nie polecam pani doktor nie jest kompetentna do swojch obowiazkow

nie polecam pani doktor nie jest kompetentna do swojch obowiazkow

dramat,Pani doktor odbierała mój poród w ICZMP i nikomu nie życzę. Męczyłam się 20 godzin bo Pani doktor nie wpadła na pomysł, że może na fotelu byłoby lżej, nie interesowała się akcją porodu. Nie polecam !!! Nie sympatyczna a przecież jeszcze taka młoda co będzie później strach pomyśleć